5,5m miminko - neustálý brek

Anonymní
31.3.20 11:04

5,5m miminko - neustaly brek

Zdravim, prosim anonymne, stydim se. Mam 5,5m chlapecka, posledni dobou jen a jen place a mam ho na rukou, myslela jsem, ze predcasne zacinaji zoubky, ale zatim nic nepozoruji, taky se naucil na brisko, porad se na nej toci a pokazde je u toho rev, vlastne ted u vseho jen breci. U uspavani, v lehatku, na dece s hrackami. Pouze v nositku spinka, tak nosim a nosim. V kocarku taky place, drncam jen po zahrade, obcas aspon usne. Manzel mi 100% pomaha, ale samozrejme chodi do prace. Mam pocit, ze to nezvladam, syna miluju, ale uz dopoledne se mi chce brecet taky. Nevim co udelat, aby byl spokojenejsi. Dite jsem chtela, snazili jsme se 2 roky, o to vic ted mam pocit, ze selhavam. Kdy to plactive obdobi prejde, mam pocit, ze ziju v mlze a jen vlastne cekam az pujde vecer spat.. Zni to hrozne, ale muselo to ze me ven. Vlastne ani nezadam radu, jen jsem se potrebovala asi ventilovat :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2506
31.3.20 11:22

Je to období, jak se začnou víc zajímat o okolí. Vydrž, přejde to :hug: a vůbec není ostuda být z toho unavená, psychicky vyčerpaná. Pumpují do nás, že jako mamky musíme být stále happy, vše zvládat a usmívat se. Tak to ale nefunguje. Vždy přijde nějaká krize. Mazli se s prckem, chvilku se vykašlej na domácnost a bude lépe :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 11:42

Je to jen proste az moc intenzivni. Snad to brzy prejde, rada bych zpet to usmevave, vesele miminko jako pred casem. Stejne je zvlastni, jak to materstvi s zenou zamava..

• Nahlásit
  • Citovat
1510
31.3.20 21:22

A nemůže mít malej hlad? Možná bych přemýšlala, jestli nezačít s prvními příkrmy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1275
31.3.20 21:29
@Anonymní píše:
Zdravim, prosim anonymne, stydim se. Mam 5,5m chlapecka, posledni dobou jen a jen place a mam ho na rukou, myslela jsem, ze predcasne zacinaji zoubky, ale zatim nic nepozoruji, taky se naucil na brisko, porad se na nej toci a pokazde je u toho rev, vlastne ted u vseho jen breci. U uspavani, v lehatku, na dece s hrackami. Pouze v nositku spinka, tak nosim a nosim. V kocarku taky place, drncam jen po zahrade, obcas aspon usne. Manzel mi 100% pomaha, ale samozrejme chodi do prace. Mam pocit, ze to nezvladam, syna miluju, ale uz dopoledne se mi chce brecet taky. Nevim co udelat, aby byl spokojenejsi. Dite jsem chtela, snazili jsme se 2 roky, o to vic ted mam pocit, ze selhavam. Kdy to plactive obdobi prejde, mam pocit, ze ziju v mlze a jen vlastne cekam az pujde vecer spat.. Zni to hrozne, ale muselo to ze me ven. Vlastne ani nezadam radu, jen jsem se potrebovala asi ventilovat :(

Nebolí ho bříško? Nebo mě napadl kiss syndrom. I já měla ubrecene dítě, první rok byl hrozný, vím jak se cítíte :(. Pokud to nemá nějakou příčinu která se dá odstranit musí se to prostě vydržet, je to náročné ale přejde to a bude fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.20 09:04

Já mám úžasného usmevaveho syna a taky se nám stalo že najednou plakal plakal plakal napanej byl vyspinkany prebaleny bříško ho nebolelo musela jsem porad houpat klepat po prdelce pořád dokola a furt plakal a plakal už jsem nevěděla co s tím byla jsem vyčerpaná a ejhle pak jsem přišla na to co ho trápí byla mu jen zima dostal chundelatou mikinku a bylo po problému a to pláč trval přes týden byla jsem z toho opravdu zoufalá a nakonec to vyřešila taková maličkost někdy ten problém nemusí být nutně nic hrozného zkuste i třeba přidat papání jestli nemá hlad přece jen roste a bude čím dál větší jedlik a držím palečky určitě jako maminka neselhavate :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama