5+5 týden těhotenství - gestační váček s žloudkovým váčkem a hcg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Renndys
Nováček 4 příspěvky 04.05.17 15:28
5+5tt gestacni vacek s zloudkovym vackem a hcg

Ahoj, chci se zeptat jestli tehotenstvi muze byt prosperujici…???
Jsem v 5+5tt po ketu 2 embryi. V nedeli hcg 3400 a v utery hcg 3500…mereno jinym pristrojem!!!A dnes ve ctvrtek hcg 5071.Na ultrazvuku gestacni vacek s zloutkovym vackem.
Ted lezim v nemocnici od soboty pro krvaceni a hematom…nevi se jestli nebyl syndrom mizejiciho dvojcete.
Videli me dva lékaři a jeden rikal ze to vypada, ze dochazi k zamlknutemu potratu a revize…druhy se s nim hadal, ze by pockal, ze je brzy…normalne bych mela kontrolu v CARu v utery 9.
Samozřejmě se revizi branim a vyckavam…co si o tom myslite??
Diky moc za info

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.17 06:47

Ahoj…naděje umírá poslední. :kytka:
Také doufám, že nebudu mimoděložně těhotná jelikož mám něco na vaječníku a to malé se nechce ukázat. Nejdříve hcg nerostlo a teď roste jak má… Čekáme do příštího týdne a já se asi zblázním do té doby… :,( Janda

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.17 06:48

Třeba opravdu bylo dvojče, které odešlo… Někteří dr dělají ukvapené závěry… Vyčkávala bych. Když by klesalo hcg tak je to blbý…ale roste. :kytka: Janda

Renndys
Nováček 4 příspěvky 06.05.17 14:27

Ja vcera samovolne. potratila v nemovnici…revizi jsem odmitla a nechala se propustit…bohuzel…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.17 16:26

To je mi moc líto… :,( :hug: přeji ať to brzy vyjde a vše je jak má… Janda

Váš příspěvek
Reklama