5+6tt jen žloutkový váček

3.2.21 08:38

5+6tt jen žloutkový váček

Ahojky holky, jdu si spíš pro uklidnění :roll: včera jsem byla 5+6tt, musela jsem jít dřív na utz, kvůli neschopence (pracuji v nemocnici).. na utz viděla doktorka žloutkový váček, jen prohodila pár slov o tom, že už by měl jít vidět plod a že těhotenství je tak o týden mladší, já ale vím, že ovulace nebyla třeba o týden déle (mívám bolesti u ovulky a jela jsem i podle testu a obojí se schodovalo).. je třeba možné, že se uhnízdilo třeba trochu déle? :think: jakože ne, třeba ten 8 den, ale třeba ten 12? Já se omlouvám, jsem spíš zralá na psychiatrii, ale plno z nás ví, jaký to je, když to konečně vyjde a něco není „podle těch jejich tabulek“. Kontrola za 14 dní :oops: :roll: :srdce: děkuju moc za schovyvave komentáře :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.2.21 08:47

V 6+0 jen gestacni vacek. Za 14dni uz plod napred a vse ok.

• Citovat
  • Nahlásit
3091
3.2.21 08:49

Je ještě moc brzy aby bylo něco vidět, buď v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4343
3.2.21 08:59

S prvním synem jsem 5+5 měla plod i se srdeční akci, s druhým jsem 5+5 měla jen váček. Přitom cykly úplně stejně krátké 24. dni. Byla jsem zrala na psychiatrii, protože u prvního srdce, u druhého nic. Byla jsem tam za 14. dni a plod odpovídal 8+3, i když podle MS jsem byla 7+5. Takže klid :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
592
3.2.21 09:01

Já jsem v 5+5 měla taky jen žloutkový váček (a to na dobrým UZ v nemocnici) a za týden už bylo embryo se :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
3.2.21 09:06

Já 5+2tt a neviděl nic. Strašil mimoděložním. 6+3tt žloutkový váček a od té doby vše v pořádku, těhotenství mám o týden mladší než podle MS. Teď jsem 19+1tt :). Takže nestresuj, ještě má čas se vyloupnout.
Někdo tu psal, že to nesedělo ani u umělého oplodnění, kdy přesně víš datum a hodinu, každému mimču asi trvá jinou dobu, než se usadí.
Jen je škoda, že Tě nepozvali za pár dní nebo týden, v tom začátku se to vyvíjí hrozně rychle a určitě by už viděl, zda těhotenství prosperuje a nestresovala by ses tak dlouho…
Nicméně stres je teď nejhorší, stejně teď nikdo nic nezmůže, tak se zkus vyklidnit a neboj, bude to dobrý! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.2.21 09:23

Holky :srdce: děkuju moc!! Tady to jsem potřebovala „slyšet“ :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9906
3.2.21 11:06

Jestli testy normálně sílí, tak by to mělo být v pohodě. Nebo si nech nabrat 2× za sebou hcg. Ať máš jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat