5.den zpoždění, tt negativní

Anonymní
23.7.21 07:44

5.den zpoždění, tt negativní

Ahoj,
možná už tu padl dotaz, ale nenasla jsem.
Mám cyklus 27dni, nikdy ne déle. Nyní jsem 32 DC a menzes stále nikde.
Poboliva mě břicho a strašně mě boli prsa, ale to je asi tak vše. Tt bohužel negativní :zed:
Ovulace proběhla 17-18DC. :cert:
Strašně si přejeme miminko, ale trochu o tom už pochybuji, to už by snad snad ukázalo, ne? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7591
23.7.21 07:48

Nejsi těhotná. Tělo není stroj, tímhle stresem si menstruaci akorát oddalujes..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
23.7.21 07:50

Čím víc to chceš, tim víc to nejde. Tolik se na to neupinej psychika je mocná. Těhotná nejsi při 5 dnes meskani by ti test ukázal že jsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4907
23.7.21 07:56
@Misasisi píše: Čím víc to chceš, tim víc to nejde. Tolik se na to neupinej psychika je mocná. Těhotná nejsi při 5 dnes meskani by ti test ukázal že jsi těhotná.

Pokud by nevedela, kdy byla ovulace tak to nemusi byt pravda. Dulezite jsou dny po ovulaci a ne dny zpozdeni.
Jinak 14 DPO uz by test neco ukazal. Otazka je, zda mela 18DC pozitivni ovu test nebo ovulaci, pokud test je to jeste trosku na hrane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 08:01

@Simmcaa 18 pozitivní.
Já nevim, my si miminko přejeme, ale když se to vždycky nepovede, jdu dal. Není to, ze jdu brecet ze zas nic.
To spis jestli není teď problém úplně někde jinde. Snažíme se už rok (žádný zpoždění nic), tak mi nepřijde, ze bych úplně apelovala, teď to musí být a stresem to oddalila.
Když nebudu teď, tak někdy určitě ano :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
4907
23.7.21 08:07
@Anonymní píše:
@Simmcaa 18 pozitivní.
Já nevim, my si miminko přejeme, ale když se to vždycky nepovede, jdu dal. Není to, ze jdu brecet ze zas nic.
To spis jestli není teď problém úplně někde jinde. Snažíme se už rok (žádný zpoždění nic), tak mi nepřijde, ze bych úplně apelovala, teď to musí být a stresem to oddalila.
Když nebudu teď, tak někdy určitě ano :kytka:

A uz mate nejake vysetreni? Po roce uz bych sla. Jsi tak 13 DPO to uz opravdu duch byva.
Stejne ti nezbyva nez pockat na MS. Zadne vyznamne zpozdeni ted nemas, nevim jakou mas lutealni fazi (od ovulace po MS) byva tak 12-14 dni. Nekdo ma kratsi, ja mam 11, nekdo muze mit delsim Takze MS muze prijit zitra, pozitri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 08:10

@Simmcaa
Ještě ne, teď si budu hledat noveho gyndare, protože ten můj neresi nic..
Jo, čekám. Takhle mi pak hezky vyjde MS na dovolenou :dance:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat