5denní miminko na UM - stolice

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.10.21 05:45

5denní miminko na UM - stolice

Ahoj radilky,
mám 5 denní miminko, od porodnice na UM. V porodnici krásne kakala i dvakrat denně, ale je to dnes třetí den co jsme doma a ani jednou se nevykadila… Plínka jen počůraná. Prdí sem tam, takže bříško jí kvůli prdům nejspíš netrápí, ale dnes histerák, řev, kroutila se, chovat nepomohlo, vibrační léhátko taky ne.
Jak se tato situace řeší?
Doktorce volat budu hned co zacne ordinovat, jen se předem zajímám co nas čeká… Přece nemůže miminko takhle trpět :-(
Děkuii všem za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11943
20.10.21 06:36

Rektalni rourka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
20.10.21 07:01

Měli jsme podobný problém, hlavně když byly vedra. V porodnici nám radili, abychom mu případně pomohli teploměrem, jen trošku pošimrat v konečníku, že to pak vytlačí. Jen se to nesmí moc často. Natrvalo ale pomohly až laktobacílky, teď má bobek ukázkový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 07:25

Děkuji mohu se jeste zeptat. Dala jsem ji UM dříve o pul hodine ( po 2,5 hod ) po tom histeráku. Od té doby spí je to už dvě hodiny. Myslíte že by usla i kdyby ji trapilo to brisko? Nevim ted jestli je to brisko nebo bych mela navysit davku um. Doted jsem ji delala 60 ml

• Citovat
  • Nahlásit
962
20.10.21 07:40

Můžeš to zkusit, já mám taky mimčo na UM a od začátku dávám kolik si řekne a když si řekne…udělej příště 90ml a uvidíš kolik ti vypije ale vyloženě jí to nenuť…moje malá když je mezi krmením vzhůru hlásí se o jídlo třeba už za 2 hodiny…ale zas vypije třeba jen půlku dávky..pak třeba usne a vzbudí se za 4h a vypije celou atd..prostě jak má zrovna hlad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
20.10.21 07:57

Určitě může mít prostě jen hlad. Za zkoušku to stojí. Syn v porodnici taky prohulákal celý den, než přišli na to, že mu ta dávčička prostě nestačí. :) Ne všechna miminka jsou „tabulková“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
21.10.21 23:13

My taky meli UM uz od porodnice. Praktické dr. byly zazivaci problémy jedno a neresila to s tím, ze je to u UM normální. Po Sunaru mela mala zacpu, nekakala i 2-3 dny a zvracela po nakrmení do oblouku do vzdálenosti 1,5m. Po Hipp mlíku sice neblinkala, ale zase měla kakání jako špenát a neustálé průjmy. Všude byly doporučení, že se ty mlíka nemají měnit, že si mimino zvykne. Malá si ale na uvedené značky nezvykla ani za 2 měsíce. Ve 4. měsíci jsme byli na návštěvě u tety, která pracuje jako zdravotní sestra v nemocnici na dětském oddělení celý život a ta mi řekla, že to normální fakt není a doporučila mlíko okamžitě změnit a najít prostě takové, které bude miminu vyhovovat. Malé sedl Nutrilon profutura a najednou bylo po bolestech bříška, kakání pěkné jako míchaná vajíčka, jednou za den. Žádné průjmy, zácpy ani zvracení. Ma ho ted uz vic jak pul roku a porad pohoda. Takže občas se vyplatí si to po svem☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat