5dní zpožděná ms, těhotenský test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 13:41
5dni zpožděna ms, těhotenský test negativní

Ahoj holky. Před 5ti dny jsem měla dostat MS která se ještě nedostavila. Zkoušela jsem si dělat test ale vyšel mi negativní. Jinak mě bolí v podbříšku, prsa, motá se mi hlava a je mi na zvracení. Ovulaci nevím kdy mám, nějak to nesleduji.. Po jaké době mám navštívit gynekologa když se MS nedostaví? Děkuji

Reakce:
Mamazkoncesveta
Kecalka 203 příspěvků 27.05.19 14:08

Jj, psychika je mocná, dokáže nečekané věci ;) každopádně ještě počkej pár dní a zkus test znovu, v případě, že ti opět vyjde negativní, vyprav se potom ke svému gynekologovi, dá ti injekci na vyvolání ms, pokud bys byla nakonec opravdu těhotná, nic se nestane. Pokud chceš vědět hned, jestli jsi těhotná, dojdi si na krev jako samoplátce, z krve zjistí výšku a zda vůbec máš v krvi HCG. Osobně bych návštěvu gynekologa kvůli zpožděné ms viděla tak nejpozději 14 dnů od termínu ms.

hadraplanka
Kecalka 493 příspěvků 27.05.19 17:11

Pět dnů je málo. Zkus vydržet alespoň ten týden, ideálně 14 dnů, viz příspěvek nade mnou. Pokud jsi skutečně těhotná, alespoň bude na ultrazvuku už i něco vidět a nebudete spekulovat.

Terula_90
Nováček 5 příspěvků 28.05.19 22:27

Holka, jsem na tom velmi podobně, jen s tím rozdílem, že mě absolutně nic nenasvědčuje tomu, že to mám dostat, nebo že jsem těhotná. Dneska mešká 6. den a nic… Jen týden lehké špinění. Test mi při 2 počínající těhotenstvích ukázal ducha už pár dnů před MS… Teď také nic… :nevim:

Kajka9
Závislačka 4496 příspěvků 28.05.19 22:48

14 dní pokud nedorazí volat na gyndu

Váš příspěvek
Reklama