5 dní zpoždění, těhotenský test negativní

1888
6.4.17 11:18

5dni zpoždění tt negativni

Ahoj :mavam: :mavam: holky mam 5dni zpožděni tt negativní pojdte zdělit svoje zkušenosti kdy se vam objevil tt pozitivní. Určitě je vas tu dost kdo ma tenhle problem a stale čeka/nečeka na ms.At si mužem podavat informace jak kdo dopadl.Vim je tu dost diskuzi na toto tema, ale už staršího data nebo dost zajete.Budu se těšit na vaše přispěvky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2723
6.4.17 11:48

Tak pet dni po ocekavane MS uz by mel byt test jasne pozitivni, takze asi nejspis tehotna nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
6.4.17 12:23

Ahoj, ja jsem mela minimalne tyden zpozdeni, nez se mi na testu objevila druha carka :)…ted uz se delsi dobu zase snazime :(…doufam, ze v pondeli mi neprijde ms, ale uz ted testuji a zatim nic (necekane) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
774
6.4.17 12:40

Ja mela 2jasne carky az po tydnu. 5 dni byl duch (velmi svetla 2.carka)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4252
6.4.17 12:49

@AAlisek Pokud víš přesně, kdy proběhla ovulace, pak se dá hovořit o zpoždění a dedukovat z toho, že nejsi těhotná; zpoždění má jinou příčinu.
Pokud datum ovulace neznáš, mohla proběhnout později a tedy negativní test nemusí znamenat nic. Tím spíš, pokud máš nepravidelný cyklus.

Já měla zpoždění čtrnáct dní, než se objevil dušík, momentálně jsem v 7. měsíci :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1888
6.4.17 12:53

Kdy byla ovulace netušim většinou typuji podle hlenu jenže tenhle měsic byl dvakrat což je divny.Ms mam pravidelnou po 32dnech.Ted jsem brala poprve kapky gynex tak si myslim jestli mi nemohl rozhazet ms i když většinou jsem na něho četla samou chvalu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
25.6.17 15:20
@AAlisek píše:
Kdy byla ovulace netušim většinou typuji podle hlenu jenže tenhle měsic byl dvakrat což je divny.Ms mam pravidelnou po 32dnech.Ted jsem brala poprve kapky gynex tak si myslim jestli mi nemohl rozhazet ms i když většinou jsem na něho četla samou chvalu :nevim:

Ahoj, můžu se zeptat jestli jsi kapky ještě dál brala? Stalo se mi to samé první měsíc jsem brala gynex dvě ovulace a zpoždění pět dní, test negativní. Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1888
25.6.17 16:18

@miri31 ahoj nebrala prodloužil mi cyklus 2×na 40dni a teď už jsem měla po 34 takže doufám že už se mi to vrací na mých 32.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.19 20:09

Zpożděná ms

Ahoj Holky, jsem po chemické interupci ta probehla 18.4 (po té vše v pořadku) ms se dostavila 20.5.Boužel teď měla přijít 16.6 a stále nic 4testy a jsou negativní. Má někdo podobnou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
4.1.20 20:58

Ahojky
Holky prosim poraďte.
Cyklus vzdy mam 28 dni a menstruaci mam přesnou jak hodinky cely zivot. Nikdy jsem nebrala antikoncepci ani se s ničím nelecim. Od prosince jsme si s pritelem rekli ze by jsme chteli mimco a tak nejak jsme se tomu přestali branit. 15.12. Jsem mela plodní den a doslo k nehranenemu sexu. Od te doby mam nizky tlak, dela se mi celkem spatne kazdy den narazove. Ted mam 5 dni spozdeni a vcera test ukazal jednu caru(negativni) od oplodnění by to melo byt 3tydny. Je jeste brzo aby to test ukazal. Mam zkouset jeste jednou treba za par dnu.
P. S. Termin na gyndu mam za 3 dni :woman_shrugging: :woman_facepalming:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
4.1.20 21:04

@BettyCooper89 Já jsem ho po 5 dnech měla taky negativní. Znovu jsem si ho dělala po 9 dnech a myslela si, že je zase negativní a až po 10 minutách jsem si všimla, že tam je hodně slabá čárka. Moje máma ji tam dokonce ani neviděla a řekla že je podle ní negativní. Byl pozitivní :srdce:
Počkala bych ještě třeba týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1857
4.1.20 21:15

@BettyCooper89
A proč jdeš na gyndu, když je test negativní? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 21:24

@bigl Termin na gyndu mam domluveny uz pul roku je to preventivni prohlidka na kterou jdu kazdy rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 21:27

@dena262 ja cekam vzdy 5 minut potom uz pry nemusi vysledek byt pravdivý. Delala jsem test zatim 2×. 1. Pred trema tydny a jeste vcera a byl negativni. Asi opravdu pockam jeste par dnu a uvidim i co doktorka na gynde rekne. Je mi to divny proto ze jsem nikdy spozdeni nemela. Kazdopadne by to byla dobra zprava jen jsem nedockava :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
7.1.20 14:55
@BettyCooper89 píše:
Ahojky
Holky prosim poraďte.
Cyklus vzdy mam 28 dni a menstruaci mam přesnou jak hodinky cely zivot. Nikdy jsem nebrala antikoncepci ani se s ničím nelecim. Od prosince jsme si s pritelem rekli ze by jsme chteli mimco a tak nejak jsme se tomu přestali branit. 15.12. Jsem mela plodní den a doslo k nehranenemu sexu. Od te doby mam nizky tlak, dela se mi celkem spatne kazdy den narazove. Ted mam 5 dni spozdeni a vcera test ukazal jednu caru(negativni) od oplodnění by to melo byt 3tydny. Je jeste brzo aby to test ukazal. Mam zkouset jeste jednou treba za par dnu.
@BettyCooper89 píše:
Ahojky
Holky prosim poraďte.

Jak to dopadlo? Já mám 4. den po očekávané, doteď ms přesné jako hodinky a test nic, sněhobílý :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama