5měsíční miminko stále zvrací (ublinkává)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 30.03.11 14:08
5měsíční miminko stále zvrací (ublinkává)

Poradíte mi někdo, co mám dělat, když mi dneska syn (5 m) stále blinká? Je třeba hodinu (dvě i tři) po jídle a najednou vydá takový chrčivý zvuk, krk a začne blinkat. A takhle je to od rána a už blinká pošesté!! Vždy mu to teče po krku, ramenou, je totálně mokrej. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
neli23
Neúnavná pisatelka 16640 příspěvků 30.03.11 14:17

malá mi taky občas takhle ublinkne, někdy třeba vůbec a nekdy i 2 hod po jídle.mělo by se to časem zlepšit.pokud si ještě nezačala s příkrmy tak po nich by to mělo být pak lepší. :-)

neli23
Neúnavná pisatelka 16640 příspěvků 30.03.11 14:18

možná jsem to pochopila špatně…on ti blinká takhle jen dnes nebo pořád??

veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 30.03.11 14:44
neli23 píše:
možná jsem to pochopila špatně…on ti blinká takhle jen dnes nebo pořád??

On ublinkává i normálně, ale ne v takové míře!! Dneska je to teda opravdu hodně!!!

S příkrmy jsem začala před 2 týdny.

neli23
Neúnavná pisatelka 16640 příspěvků 30.03.11 14:51

tak to nevím a jste na UM? mě třeba více ublinkávala když jsem koupila jinou kojeneckou vodu.jinak nevím čím by to mohlo být :think:

Háta_x
Echt Kelišová 7576 příspěvků 30.03.11 15:02

Neporadím, naše malá nikdy neublinkla. Ale kamarádky holčička už má 7měs a stále ublinkává, bez ohledu na to, co jí nebo zda jí nechá odříhnout, což malá pořádně neumí dodnes.

Neprihlasena Jaruna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.11 15:05

Ahoj,malej ublinkaval,az blil :mrgreen: porad a to do 6 mesicu.Cim vic tuhe stravy,tim to bude lepsi.

Neprihlasena Jaruna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.11 15:10
Háta_x píše:
Neporadím, naše malá nikdy neublinkla. Ale kamarádky holčička už má 7měs a stále ublinkává, bez ohledu na to, co jí nebo zda jí nechá odříhnout, což malá pořádně neumí dodnes.

Fakt?No me dr. prave rekla,ze pokud se to neupravi stravou,bude muset malej na vysetreni zaklopky u zaludku,ze by nemusela byt dobre vyvinuta a pak by musel na operaci.Nastesti ale to stravou preslo.

veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 30.03.11 15:21
neli23 píše:
tak to nevím a jste na UM? mě třeba více ublinkávala když jsem koupila jinou kojeneckou vodu.jinak nevím čím by to mohlo být :think:

Jsme na UM, na SUnaru. Už od začátku 4. měsíce (přišla jsem díky stresu o mlíko). Kojeneckou vodu používám stále stejnou, lahve vždy vypláchnu vařicí vodou z konvice, nechám odstát a vylehu. Dělám vše stejně, jen mi teď začal blinkat.

Háta_x
Echt Kelišová 7576 příspěvků 30.03.11 15:29

Kamarádce řekla její dětská, že reflux to není.

Neprihlasena Jaruna píše:
Háta_x píše:
Fakt?No me dr. prave rekla,ze pokud se to neupravi stravou,bude muset malej na vysetreni zaklopky u zaludku,ze by nemusela byt dobre vyvinuta a pak by musel na operaci.Nastesti ale to stravou preslo.
veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 30.03.11 16:53
Háta_x píše:
Kamarádce řekla její dětská, že reflux to není.
Neprihlasena Jaruna píše:
Háta_x píše:

Mohl by být. Mi ublinkávali už od narození. Jen Teď se to trochu zhoršilo. Ale napadlo mě, zda to není reakce na pondělní očkování. :think:

Ischtar
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 30.03.11 18:39

Mně malá ublinkávala do 8 měsíců. Pak přestala s těmi bobečky zvratků a začaly sem tam šavle (naposledy před půl hodinou) Někdy je 3 týdny klid, někdy (teď) je to denně (taky jsme ale po očkování). Já myslím že z toho vyrostou… :nevim:

Crystal87
Generální žvanilka 24271 příspěvků 30.03.11 21:38

Je to jen ubliknutí nebo poblindění?Nám tímhle tím začaly rotaviry,průjem nemá?

veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 31.03.11 13:54
Crystal87 píše:
Je to jen ubliknutí nebo poblindění?Nám tímhle tím začaly rotaviry,průjem nemá?

blinká, nehází teda mega šavle, ale blinká tak, že má pod krkem velký flek, někdy to teče i na záda a když leží, tak poblinká i plínu pod sebou. A proti rotavirům jsme již plně očkováni.

missmiri
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 13.09.14 20:31

Malá bude mít koncem září půl roku. Jsem už poslední dobou ale zoufalá. Malá ublinkávala od narození, ale poslední dobou je to extrém. Kojím, jednou denně dávám umělé, večer kašičku. Umělé mléko na to vliv nemá, blinká i když se mi podaří celý den kojit. Klidně se celá pozvrací i dvě hodiny po jídle! Je teda sice už dost aktivní, hodně tráví času na bříšku, ale snažím se dodržovat po jídle půl hodinku v klidu, někdy se ale pozvrací i vleže. Nestíhám skoro ani prát…Doktorka nám poradila Nutriton, ale zatím nemám pocit, že moc zabírá :( Nemáte někdo podobnou zkušenost, zabralo něco?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama