5měsíční pravidelně zvrací a má průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vertunka
Závislačka 4819 příspěvků 01.07.16 18:07
5měsíční pravidelně zvrací a má průjem

Ahojky maminky,

Jdu si k vám zase pro radu. Moje 5měsíční dcerka už druhý den zvrací obloukem a má průjem. Ale jen jednou denně a to teď po odpoledním mlíku. Včera to samý. Po pátý hodině zvracení (obloukem) a průjem. Ale ráno už všechno v pohodě. Už nezvracela a kakala normálně. Je fakt, že teď má k obědu batáty a brokolici, tak možná to bude tím??

Byla jsem s ní ráno u dr. a ta mi řekla, že to nic není a teď jsem volala na pohotovost a tam mi řekli, že už jí nemám dávat žádný mlíko ale jen čaj - no co to je za radu?? Vždyt bude mít hlad.

Dodám, že holce jinak nic není, směje se, hraje si s hračkama, točí se jak blázen. Jen je pravda, že ráno byla trochu nevrlá, ale nic hrozného.

Tak co myslíte? Je to normální? Co mám dělat? Za vaše rady dík :hug:

Přečtěte si článek: Průjem u kojenců jako příznak nemoci?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
smudlinky
Závislačka 2722 příspěvků 274 inzerátů 01.07.16 18:10

Taky jsme vždy když dítko zvracelo dostali od lékařky radu aby jsme vynechali UM. tuším, že kojení nevadí.

vertunka
Závislačka 4819 příspěvků 01.07.16 18:12

Jo ještě doplním: Dávám UM.

Zacharova
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 01.07.16 18:15

Taky jsme UM nedávali jen čaj a rýžový odvar.

nozu
Extra třída :D 12694 příspěvků 01.07.16 18:40

Při zvracení a průjmu je potřeba nasadit dietu.

vertunka
Závislačka 4819 příspěvků 01.07.16 18:45

No a co ji mám teda teď před spaním dát??

Mišutinka
Kecalka 142 příspěvků 01.07.16 18:55

Ja jsem pri zvraceni, nebo prujmu davala na noc nemlecnou kasi Sinlac. Micha se do vody, udelala jsem treba ridsi do flasky.

sisk
Ukecaná baba ;) 1777 příspěvků 01.07.16 20:03

Ty jo :think: ja bych asi mliko stejne dala. Treba jen poloviční davku, aby zahnala nejhorší hlad a vubec usnula.
V lékárně kuliska (proti dehydraci) a pak taky mrkvovo ryzovou stavu jsem davala. Hnusne chutna, je to takovy trochu slaný, ale stavi to…
Nebo papa ti uz banan? Mne ted napadlo… Banan stavi a rozmixovanej k veceri by mohla zvladnout.. Ale asi je jeste malinka vid. Uz si to nepamatuju, kdy jsem zacala banan davat ja. Pripadne ji dej mrkvicku vařenou. To take pomaha na prujmy

AliTad
Kelišová 5328 příspěvků 01.07.16 20:08

Tak pokud je to jednou denně, tak to není průjem, ne? Jak se vůbec u takto malého dítěte pozná průjem? Jako řidší stolice? Moje ji teda v tomto věku měly řídkou stále. Pokud je to jednou denně, tak bych to asi nijak neřešila.

Hobitka
Kelišová 5809 příspěvků 01.07.16 20:09

Ja davala pri prujmech mym mlecnym zavislakum mleko bez laktozy, da se sehnat v lekarne. Jeste jsem pro sichr delala do ryzoveho odvaru. Byli uz tedy vetsi (kojila jsem starsi 9 a mladsiho 13 mesicu). Takovehle jednorazove zvraceni jsem tedy nezazila :think:, u nas vzdy jednodenni intenzivni (kdy neudrzeli skoro ani tekutinu, mladsi to mel v 10m a byla jsem stastna, ze kojim, to byla jedina tekutina, co snesl).

vertunka
Závislačka 4819 příspěvků 01.07.16 20:43
@sisk píše:
Ty jo :think: ja bych asi mliko stejne dala. Treba jen poloviční davku, aby zahnala nejhorší hlad a vubec usnula.
V lékárně kuliska (proti dehydraci) a pak taky mrkvovo ryzovou stavu jsem davala. Hnusne chutna, je to takovy trochu slaný, ale stavi to…
Nebo papa ti uz banan? Mne ted napadlo… Banan stavi a rozmixovanej k veceri by mohla zvladnout.. Ale asi je jeste malinka vid. Uz si to nepamatuju, kdy jsem zacala banan davat ja. Pripadne ji dej mrkvicku vařenou. To take pomaha na prujmy

Tak jsem to mlíko dala. A jsem pitomá. :,( Letělo okamžitě ven.
Teď spinká, ale co až se vzbudí a bude mít hlad?? Co jí mám dát aby to neletělo ven?? Achjo! :,(

vertunka
Závislačka 4819 příspěvků 01.07.16 20:45

@Hobitka Tak malá zase zvracela, co jí mám tedy dát abych v ní udržela nějakou tekutinu?? Bohužel už nekojim…

sisk
Ukecaná baba ;) 1777 příspěvků 01.07.16 20:52

@vertunka :(
Pokud se v noci vzbudi, dala bych asi teda vodu nebo caj. Ale asi to moc nepomuze a ceka vas dlouha noc.. Rano bych jela k doktorovi.

vertunka
Závislačka 4819 příspěvků 01.07.16 20:54

@sisk u doktorky jsem byla dneska a řekla mi, že holka je zdravá

sisk
Ukecaná baba ;) 1777 příspěvků 01.07.16 20:56

@vertunka no jo, ale co mas delat, kdyz ti blinka?
Jako takhle - vyzvraci vsechno? Nebo ji neco v tom brisku zůstane? Preju at je brzo lip

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama