5.měsíců asi zuby?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
x-slunicko-x
Povídálka 41 příspěvků 05.09.18 17:21
5.mesicu asi zuby?

Caute, mala ma 5,mesicu, od včerejška, ma v kazde plence nakakane nekdy jen uprcle :D, je uplakana, rano mela teplotu. myslite ze jsou to uz zuby? jo a zadecek ma opruzeny jak porad kaka :,(.

Reakce:
Carolin14
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 1 inzerát 05.09.18 19:49

Cauky, nám začaly zuby hned, co skončily koliky, první dva zuby měla ve 4m. Teď v 15m má 16 zubu. Zuby mají většinou projevy: teplot, průjem, zelená stolice, slineni, větší spavost nebo naopak, hodně strkají rukou a prstu do pusy atd. Takže klidně to můžou být zoubky :kytka: Calgel jsem vůbec nedavala. Spis dologel a nebo homeo a když bylo teď nejhůř jakoze u Špičáku, tak dostala cipek na noc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Plekanec se synů nejspíš nedočká. V Montrealu jsem šťastná! vzkazuje Lucie

Na ledě se mu daří, přesto ale hokejista Tomáš Plekanec stále nemá příliš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >