5 měsíců po císaři a znovu těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slunicko23
Stálice 66 příspěvků 26.11.17 18:21
5mesicu po císař i znovu tehotna

Dobrý den před 5mesici jsem porodila akutním císařem..Ted jsem zjistila že jsem těhotná znovu 6tt nebylo to plánovaný ale miminko si chceme nechat…ale co me zajima zda některá z vás takto podobně otehotnela a pak ji udělali znovu císaře… rodila jsem v benešově tak by mě zajímalo jak to dělají tam pokud máte zkušenost…me gyndarka říkala že do roka se nedoporučuje otěhotnět a když se tak stane tak císaře udělat musejí…tak nevím…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

terien
Kelišová 7125 příspěvků 26.11.17 18:25

A ptáš se na co? Jak to bude už ti doktorka řekla.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 26.11.17 18:26

Sama sis odpověděla :lol: když ti to doktor řekl :nevim:

Elenloth
Závislačka 3770 příspěvků 26.11.17 18:30

@Slunicko23 Nemusejí. Ale záleží prostě na přístupu doktorů, někteří jsou v tomhle dost opatrní. Takže automaticky císaře mít nemusíš, ale záleží samozřejmě na spoustě faktorů, na stavu jizvy, na velikosti dítěte, na důvodu akutního císaře, jak jsi se hojila. Prostě je hodně faktorů ke zvážení, ale není to tak, že automaticky císař.

Slunicko23
Stálice 66 příspěvků 26.11.17 18:32

Ja vim jenže gyndarka říct něco může a v porodnici to může být jinak… tak chci zjistit zda některá z vás má zkušenost po císaři a s benesovskou porodnici zda toho císaře naplánovali…po tak krátké době…

mroe
Extra třída :D 14106 příspěvků 26.11.17 18:32
@Slunicko23 píše:
Dobrý den před 5mesici jsem porodila akutním císařem..Ted jsem zjistila že jsem těhotná znovu 6tt nebylo to plánovaný ale miminko si chceme nechat…ale co me zajima zda některá z vás takto podobně otehotnela a pak ji udělali znovu císaře… rodila jsem v benešově tak by mě zajímalo jak to dělají tam pokud máte zkušenost…me gyndarka říkala že do roka se nedoporučuje otěhotnět a když se tak stane tak císaře udělat musejí…tak nevím…

Pokud ti dr. rekla, ze se nedoporucuje rok po cisari otehotnet, myslela to vazne. Takze bych se zacala rovnou modlit, aby to jeste ne zcela zhojena jizva na deloze vydrzela. Jak budes rodit, je vcelku jasne, ovsem do te doby bude muset deloha nejak vydrzet, takze typ porodu bych momentalne povazovala za nepodstatny problem.

mroe
Extra třída :D 14106 příspěvků 26.11.17 18:33
@Slunicko23 píše:
Ja vim jenže gyndarka říct něco může a v porodnici to může být jinak… tak chci zjistit zda některá z vás má zkušenost po císaři a s benesovskou porodnici zda toho císaře naplánovali…po tak krátké době…

Mam pocit, ze jsi vubec nepochopila podstatu problemu… :nevim: :roll:

Slunicko23
Stálice 66 příspěvků 26.11.17 18:38
@mroe píše:
Mam pocit, ze jsi vubec nepochopila podstatu problemu… :nevim: :roll:

Ale pochopila vím co to obnáší…

Svistice
Neúnavná pisatelka 16907 příspěvků 2 inzeráty 26.11.17 18:39

Zrovna v Benešově Ti dalšího císaře udělají zcela automaticky. Jen po zkušenosti kamarádky a jedné spolupacientky z šestinedělí s tamní porodnicí bych si možná i vybrala jinou porodnici.

mroe
Extra třída :D 14106 příspěvků 26.11.17 18:41
@Slunicko23 píše:

V tom pripade nechapu, na co se ptas. Tak brzo po prvnim cisari, te nenecaji rodit normalne snad nikde. A tam kde nejsou pripraveni na vaznejsi komplikace, tak urcite ne.

terien
Kelišová 7125 příspěvků 26.11.17 18:47
@Slunicko23 píše:

Tak jinak - vaginálně tě nechá rodit jenom šílenec, co nemá pud profesní sebezáchovy.

Elenloth
Závislačka 3770 příspěvků 26.11.17 18:47

@mroe Dneska je mezi doktory docela velký rozptyl v názorech. Někteří tvrdí, že děloha je zhojená za 6 měsíců a potom už se to nezlepší, někteří jsou opatrnější a doporučují rok. Mně ještě v roce 2012 s vážnou tváří kladla doktorka v Podolí na srdce, že nesmím otěhotnět aspoň dva roky po sekci. No koukala jsem na ni jak puk a následně, když se zadařilo, tak jsem panikařila, že budu muset na potrat. :roll: Naštěstí všichni doktoři byli po celou dobu druhého těhotenství úplně v klidu.

mroe
Extra třída :D 14106 příspěvků 26.11.17 18:55
@Elenloth píše:
@mroe Dneska je mezi doktory docela velký rozptyl v názorech. Někteří tvrdí, že děloha je zhojená za 6 měsíců a potom už se to nezlepší, někteří jsou opatrnější a doporučují rok. Mně ještě v roce 2012 s vážnou tváří kladla doktorka v Podolí na srdce, že nesmím otěhotnět aspoň dva roky po sekci. No koukala jsem na ni jak puk a následně, když se zadařilo, tak jsem panikařila, že budu muset na potrat. :roll: Naštěstí všichni doktoři byli po celou dobu druhého těhotenství úplně v klidu.

No, ona tomu nedala ani tech 6 mesicu. Jiste ji budou hlidat a jizvu merit, ale s cisarem bych pocitala.

Slunicko23
Stálice 66 příspěvků 26.11.17 18:59
@Svistice píše:
Zrovna v Benešově Ti dalšího císaře udělají zcela automaticky. Jen po zkušenosti kamarádky a jedné spolupacientky z šestinedělí s tamní porodnicí bych si možná i vybrala jinou porodnici.

Ty jsi tam taky rodila? Já teď v červnu sla na vyvolání kvůli vysokému tlaku me nemohli nechat přenášet a od soboty rána bolesti..ty nesnesitelný od dopoledne v neděli… otevřená jsem byla na 10cm rvali do me oxytocin pak dr si uz nevěděl rady tak volal dalšího dr… každý se ve mě hrabal.. porod nepostupoval tak nakonec v 15:50v neděli mi udělali akutního císaře… a holcina co se mnou byla na pooperacnim pokoji tak její kamarádce zapomněli vyndat kus placenty a musela znovu na operaci…

mroe
Extra třída :D 14106 příspěvků 26.11.17 19:02
@Slunicko23 píše:
Ty jsi tam taky rodila? Já teď v červnu sla na vyvolání kvůli vysokému tlaku me nemohli nechat přenášet a od soboty rána bolesti..ty nesnesitelný od dopoledne v neděli… otevřená jsem byla na 10cm rvali do me oxytocin pak dr si uz nevěděl rady tak volal dalšího dr… každý se ve mě hrabal.. porod nepostupoval tak nakonec v 15:50v neděli mi udělali akutního císaře… a holcina co se mnou byla na pooperacnim pokoji tak její kamarádce zapomněli vyndat kus placenty a musela znovu na operaci…

Jak to souvisi s dotazem?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama