Reklama

5ti a více leté dítě s rodiči v ložnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 01:45
5ti a vice lete dite s rodici v loznici

Ahoj, zajima me, ma tu nekdo deti starsi 5ti let, ktere spi jeste s rodici v loznici? (ve vlastni posteli) my mame 5,5 a 2,5 a kazde ma z jedne strany manzelske postele svou postylku a nijak nejevi zajem o to spat ve vlastnim pokoji. Chtela jsem trochu prestavit byt, tak mi zajima, jestli to tak taky nekdo ma a jak mu to vyhovuje a do kdy nejdele :) diky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10563 příspěvků 31.08.18 03:50

Ja mam deti mensi, ale jsme vsichni spolu…a pocitam, ze jeste nejakou dobu budeme :lol: Ja k nasim v noci prelezala asi do 8 let, mladsi bracha byl s nimi snad do 6, nevidim v tom problem,,akorat my asi potrebujeme vetsi postel, furt tam vsichni skoncime :mrgreen:…pokud tovam nevadi tobe s muzem, tak je tam mejte, dokud si sami nereknou, ze chteji pryc.

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 31.08.18 04:57

My jsme spolu se 7, 5 a 3 letou a problém nevidim. Je to teda nutnost - zatim.

e008
Závislačka 3207 příspěvků 31 inzerátů 31.08.18 06:06

Nevidim v tom problem klidne do 8, pokud to vsem vyhovuje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 06:33

Máme to stejně. Dětem je 6 a 4 roky. Nabízeli jsme možnost, že by šli do vlastního, proběhl neúspěšný pokus a ještě počkáme. Sama jsem spala s rodici do 8 let. Za rok v létě dostanou úplně nový pokoj, tak třeba to už projde.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19347 příspěvků 31.08.18 06:39

Já jsem byla s dětmi sama a spali se mnou,do skoro 6 a 8 let. Teď už jsou ve svém.

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 66611 příspěvků 31.08.18 06:48

My máme mladší šest let, také na vlastní posteli. Starší byla také do skoro sedmi, ta řekla, že chce do svého pokojíku, jak šla do první třídy. Mladší jde teď, sem tam spí sama ve svém pokoji, ale většinou chce se mnou. Počítám, že to co nevidět přijde, že už chce spát sama.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 31.08.18 06:50

My máme taky tři deti a spíme pohromadě ale v jednom jejich pokojiku - ony nás tam chtějí - tak jsme dali matrace silne 30cm na zem a máme obr letiště :lol: a máme zachovanou i ložnici…v druhem pokoji mají většinu hraček atd a tam si spis hrají…dokud nás chtějí mít u sebe tak bych je měla ;) jednou nám ještě budou chybět…

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11479 příspěvků 31.08.18 06:56

no, pujdu proti proudu, ale prijde mi to v tomto veku uz dost divny. dcera sla do detskeho pokoje v roce. zjistili jsme, ze ji rusime a takto spala lip. syn sel za ni cca v podobnem veku. kdyz bylo potreba, prisly v noci za nami a nikdy jsme je nevyhodili. ale soukromi loznice proste potrebujeme, je to nas prostor.

Fazulina
Závislačka 3336 příspěvků 31.08.18 07:09

Mám pětiletou a spí se mnou v posteli. A vůbec mi to nepřijde divné. V mém okolí znám mnoho rodin, které spí pohromadě v jedné obří posteli, dokonce třeba se 4 dětmi. Mě se to líbí a přijde mi to správné. Nebudu nutit dítě spát samo, když já pak budu spát s partnerem. Dokud si sama neřekne, že chce sama do pokojíčku, tak ji nutit nebudu.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 31.08.18 07:13
@Fazulina píše:
Mám pětiletou a spí se mnou v posteli. A vůbec mi to nepřijde divné. V mém okolí znám mnoho rodin, které spí pohromadě v jedné obří posteli, dokonce třeba se 4 dětmi. Mě se to líbí a přijde mi to správné. Nebudu nutit dítě spát samo, když já pak budu spát s partnerem. Dokud si sama neřekne, že chce sama do pokojíčku, tak ji nutit nebudu.

Přesně :palec:

lenka_
Ukecaná baba ;) 1681 příspěvků 31.08.18 07:15

V pěti letech bych to neřešila. Mladší dcera má 10 a nejraději by stále spala s námi. Ona je na svůj věk stále hodně dětská a kontaktní. Mě je to jedno, ale manželovi to vadí. Takže má svůj pokoj, nicméně, jakmile manžel odjede pryč, tak spí se mnou. Někdy chce být s námi za každou cenu, tak je ochotná spát na zemi, jen na dece, kterou si sama donese. Schválně u nás v ložnici nemá žádné zázemí, protože jinak bychom ji nedostali do jejího pokoje. Snad z toho jednou vyroste.

Aknipa
Kecalka 141 příspěvků 1 inzerát 31.08.18 07:29

@nozu mám stejný názor!!! Dítě sice teprve čekám, ale 5leté dítě v posteli rodičů (nebo vedle v postýlce), to už se mi zdá teda dost! (nemluvím o vyjimce, kdy dítko dojde za rodiči v noci nebo tak). Myslím, že stejně tak jako se matka věnuje dětem, by měla věnovat pozornost i parnerksému vztahu. Nemyslím, to zle, ale pak se ženy diví, že je milostný život na nule, celkově to nefunguje a pod. Děti pak chcete dát babíčce, na školu v přírodě a pod a nedokáží ani nikam jet, protože nejsou zvyklé spát bez rodičů. Nehledě na to že kvalitní spánek je základ zdraví všeobecně a co si budem každý by měl mít svůj klid a prostor. Miluju děti, když hlídám 4 letou neteř, tak spinká s náma protože není jinde prostor a nevadí mi to a hlídáme ji s láskou. Ale myslím, že vše má své meze :-). Každopádně, ať káždá maminka jedná tak, jak je jejímu :srdce: milé. Každý má právo na svůj postoj :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 07:38

Zdravím, já sice ještě nemám zkušenost v tomto ohledu s vlastním dítětem, ale mám o 15let mladšího bratra. Ten spal s rodiči v posteli do svých 14let. Říkala jsem mamce, ať je důsledná a ten spací pořádek změní už snad od jeho 4let, ale to bylo pořád „Ještě má dost času se to odnaučit“. Přišlo mi to nenormální. Jsme celkem tři sourozenci, ale zatímco já a starší sestra jsme měly od roku spaní ve svém pokoji, tak u bratra nebyli schopni zajistit, aby spal sám. Skončilo to tak, že si matčin přítel našel milenku, neboť intimní život byl na nule. :nevim: Bratr se sice v 15letech nakonec naučil spát sám, ale milenka už v rodině zůstala a vztah se z toho asi jen tak nevzpamatuje. A to matčin přítel několik let lamentoval, že nemají spolu žádné soukromí, že to není normální. Matka ani bratr na to nereflektovali… :zed:

shely
Povídálka 14 příspěvků 31.08.18 07:44

Já mám 3 děti (5, 3 roky a 8 měsíců) a s náma v ložnici spí jen nejmladší a chystáme se jí dát do jejího pokoje. Už tak je s náma v ložnici nejdéle ze všech dětí. Klukům jsme přemístili postýlku cca v půl roce a od roka a půl spí ve velké posteli. Ale když chtěli k nám,tak mohli a dnes, když je potřeba, tak si my lehneme k nim,ale většinou spí celou noc.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama