5ti měsíční miminko sebou mlátí před spaním

90
10.2.21 19:23

5ti měsíční miminko sebou mlátí před spaním

Holky jdu si pro rady..mame 5timesicni miminko, které nikdy neusnulo samo. Vždy je musíme uhoupat v náručí (v kočárku usne). Co je ovšem horší a nevím zda je to normální, když jej necháme ležet v postýlce, strašně sebou hází - kope nozickama, hází rucickama, úplně zběsile, někdy mi ručičky přijdou jako lehký třes, ale někdy si jimi mlátí vedle hlavy, nekdy kope nohama ve vzduchu, někdy patama do matrace. Na hlazení, uklidnovani, zpívání nereaguje, jak kdyby mne vedle sebe nevnimal. Vždy to skončí tak, že se neumí uklidnit, začne plakat a my uspavame v náručí, tam již sebou nehazi a usne… Je to házení sebou před spánkem normální? Zažila jste to některá nebo poradíte prosím? V náručí usne a po položení do postýlky spinká různou dobu… Dekuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
549
10.2.21 19:35

Mě to přijde normální. Mám taky 5 měsíční. Někdy se sice stane, že usne i sám v postýlce, ale většinou musím buď v náručí nebo u kojení uspat. Když ho jen tak položím do postýlky a aby spal, taky by sebou házel a kopal..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1186
10.2.21 19:40

Jen tak mimo zkoušely jste zavinovačky, svázán do plenky nebo spací pytel? Třeba se jen tím házením budí a nedokáže ležet v klidu. Já mám také malého a ten třeba zase od narození nesnese být ani zakrytý. Kope tak dlouho dokud ze sebe peřinu nedostane. Pak spí v pohodě. Někdo sebou hází víc a někdo min. Ty sama musíš vědět jak to vypadá. Ještě to můžeš třeba nahrát a zeptat se doktorky zda je to ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1859
10.2.21 19:40

A přesně pro tyto účely byla vynalezena zavinovačka. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
10.2.21 20:39

Naše to dělá taky :lol: asi spotřeba poslední energie :lol: pak vždy do 20 min usne :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
10.2.21 20:53

Zkus projektor se zvuky. U nás to frčí, začne koukat, jak z toho na zeď u postýlky svítí hvězdičky a poslouchá při tom melodie, které to s tím pouští. Máme nějaký z tesca za tři stovky, ale efekt výborný. Možná by to za zkoušku stalo :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
10.2.21 22:11

Také to dělá, nechám ho tak 10 minut pokud stále neusne, přichází na řadu zavinovačka a kolem něj deka. Jelikoz uz se do ní skoro nevejde :D a pak vesmes hned usne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat