5měsíční miminko začalo blinkat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tess379
Povídálka 43 příspěvků 12.12.18 10:22
5ti měsíční miminko začalo blinkat

Dobrý den,
můj 5ti měsíční chlapeček začal včera po každém jídle blinkat (zatím plně kojen bez příkrmů) a stále to trvá, po nějaké době od kojení se třeba 3× trochu poblinká…Na reflux jsme ale netrpěli a jak říkám, začalo to včera. Jinak se zdá docela v pořádku, možná trochu více nevrlý, ale nijak výrazně, šli byste k lékaři?

Přečtěte si článek: Víte, jak postupovat při zvracení u dětí?

Reakce:
MaryJackie
Kecalka 184 příspěvků 4 inzeráty 12.12.18 10:50

@Tess379 jestli je to najednou, po kazdem jidle a jeste po nekolika hodinach, tak jo.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 12.12.18 11:02

Mam skoro 5 mesicni plne kojenou holcicku a rikam ji muj poblijone. Ona treba kolikrat pije spis pro uklidneni, kdyz chce uspat nebo ji boli dasnicky a je prejedena tak to jde ven. Nebo kdyz je na brise tak taky. Ale nikdy mi to neprislo divny, prvni byl na UM a to bylo mnohem horsi. Ja bych mozna koukla na ty zuby jestli se mu neco neklube.

beruska9
Extra třída :D 10864 příspěvků 12.12.18 11:32

Ublinkne, nebo vyslovene zvraci?

dickys
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 12.12.18 12:18

Jestli nemá teplotu, tak bych to zatím nehrotila. Já mám sice pobliona od narození, ale je to stylem několik dní nic, pak jeden den blije jak Alík a tak pořád dokola. Takže mám podezření, že to závisí na složení mlíka, podle toho, co sním… Tak třeba mu taky něco v tvoji stravě jenom nesedlo.

Tess379
Povídálka 43 příspěvků 12.12.18 12:23
@beruska9 píše:
Ublinkne, nebo vyslovene zvraci?

ublinkne, ale třeba i 3× po jednom jídle a docela dost

beruska9
Extra třída :D 10864 příspěvků 12.12.18 12:37

@Tess379 : ze to zacalo v 5 mesicich asi neni uplne obvykle, ale pokud vyslovene nehazi savle, tak bych neutikala k doktorovi, ale zminila bych se na nejblizsi prohlidce :think:

beruska9
Extra třída :D 10864 příspěvků 12.12.18 12:38
@dickys píše:
Jestli nemá teplotu, tak bych to zatím nehrotila. Já mám sice pobliona od narození, ale je to stylem několik dní nic, pak jeden den blije jak Alík a tak pořád dokola. Takže mám podezření, že to závisí na složení mlíka, podle toho, co sním… Tak třeba mu taky něco v tvoji stravě jenom nesedlo.

Mne pomohlo vysadit mlecne vyrobky, ale syn mel I jine priznaky (zelenou stolici napriklad)

honzek86
Kecalka 290 příspěvků 12.12.18 14:29

Náš synek taky v tom půlroce začal blinkat víc, než je zdrávo. Žena ho chtěla vyšetřit, tak jsme toho chudáka (a tatínka chudáka taky) tahali po ultrazvucích a jiných zlech a nakonec byl zdravý, přešlo to samo. Dodnes je s ním problém při jídle, je to nimra … když si nacpe pusu a přestane ho to bavit, tak dá zpátečku. Ale nemocnej není :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >