5 měsíční se často budí a hrozne křičí

6.11.19 06:41

5ti měsíční se často budi a hrozne křičí

Ahoj holky, mám doma 5ti měsíčního chlapečka.. spaval hrozne hezky, budival se 2× za noc, úplně super..
teď posledních 14 dní se budi každou hodinu.. už máme i prikrmy a kasi na noc takže hlad fakt nemá..
u něho je spíše problém že jak zjistí, že je,,sam" tak se prostě vzbudí…
včera usinal v postylce, cca 20 minut si hral a potom 10 minut kňoural a usnul.. V noci se najednou vzbudil s takovým řevem že ho nešlo uklidnit :( on prostě chce spát s náma v posteli a i kdyz spí s náma tak se pořád budi.
Prosím o nějakou radu, tip jak ho naučit v postýlce a aby se vzbudil jen když má fakt hlad.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3318
6.11.19 06:45
@Baruš001 píše:
Ahoj holky, mám doma 5ti měsíčního chlapečka.. spaval hrozne hezky, budival se 2× za noc, úplně super..
teď posledních 14 dní se budi každou hodinu.. už máme i prikrmy a kasi na noc takže hlad fakt nemá..
u něho je spíše problém že jak zjistí, že je,,sam" tak se prostě vzbudí…
včera usinal v postylce, cca 20 minut si hral a potom 10 minut kňoural a usnul.. V noci se najednou vzbudil s takovým řevem že ho nešlo uklidnit :( on prostě chce spát s náma v posteli a i kdyz spí s náma tak se pořád budi.
Prosím o nějakou radu, tip jak ho naučit v postýlce a aby se vzbudil jen když má fakt hlad.. :(

Tak když se budí i když spí s tebou, tak ho asi něco bolí. Tipuju zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
6.11.19 06:52

Kdyz se nam malej nekdy vzbudi znicehonic s revem, tak vime, ze ho nejspis tlaci brisko a pak ho staci dat (znovu) odrihnout. Odrihavame v pozici „klokanek“, odrihne si do nekolika vterin. Pokud to nepomuze, zkuste dat do klubicka, muzou to byt prdiky. Nebo jakakoli jina bolest - zoubky, horecka,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4559
6.11.19 07:15

@Baruš001 hele spanek se meni, dcerka mela neco podobneho. Spi ted a nama (je teda starsi), ale casto je to i zubama. Neudelas s tim nic, musis vydrzet. Max nekdo rika, ze kase na noc je pro nektere deti tezka a deti boli brisko, tak davaji zeleninove polevky. Muzes zkusit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
6.11.19 08:23

Mě se dcera teď týden budila co hodinu vždy strašně řvala a bylo to z toho důvodu že se chtěla přetočit na bok a nešlo ji to tak jsem jí co hodinu dala na bok spokojeně usnula a jak se převalila zpátky tak řvala zase… Teď se najednou v noci začla přetáčet sama jak potřebuje a je klid :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2249
6.11.19 08:38

Zkusila bych vyřadit na večer kaši. Je těžká, jsou to sacharidy. Může to hůře trávit a bolet ho v noci bříško. Kaše když už tak ráno, já osobně dala prvně kolem 8m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1124
6.11.19 08:39

Může to být separační úzkost - když ví, že spí sám, tak se i při spaní s vámi budí, aby zkontroloval, že tam jste. Také to mohou být zuby, synovi jsou tři a pořád takto zuby prožívá, od holčiček tohle neznám. Nebo jestli se začal víc hýbat, objevil svět z nové perspektivy, tak to zpracovává a brzy se to zklidní. Poradila bych ti, co nechceš asi slyšet, ale na tyhle věci mi přišlo nejpohodlnější společné spaní, dítě je prostě mládě, co potřebuje blízkost matky, tak to příroda nastavila :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12495
6.11.19 11:12

Dobrý den,

zkuste se zeptat v naší poradně https://www.emimino.cz/…usinani-det/ naše odbornice Vám jistě ráda poradí.

Přeji krásný den

Diana :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama