5ti týdenní mimčo - co nesmí z oblečků na podzim chybět?

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.10.21 12:08

5ti týdenní mimčo- Co nesmí z oblečků na podzim chybět? Diskuze

Milé maminky. Vy které máte zhruba taky 5 týdenní miminko:

• Co podle vás nesmí v jeho šatníku právě nyní na podzim a zimu chybět?
  • Máte už i nějaké větší velikosti dopředu?
  • Kolik máte od každého cca kousků?
  • Jak oblékáte mimčo doma a jak ven?

A nakonec jaká je podle vás nejlepší značka co se kvality týče a na jakém eshopu nakupujete :think: :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2550
7.10.21 12:18

Tys z toho udelala uplnou raketovou vedu, anonymko :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36958
7.10.21 12:24

Body s dlouhým rukávem, polodupačky. Aspoň 15 kousků. Já měla novorozeně na zimu a venku mi oblečení moc neschlo. A bylo blinkací. Podzimně-jarní fusak. Čepičky. Pláštěnku na kočár.

Oblečení na ven a na doma jsem nerozlišovala, na spaní měl overálky. K doktorce nějaké lepší a nové, na doma obyčejné z druhé ruky od kamarádky. Měla jsem všehochuť, z použitých byl i Next v krásném stavu, mimina ale rychle rostou. Měla jsem ráda obyčejná body z CA, dalo se koupit i v Tesco, ale přišlo mi to menší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27573
7.10.21 12:25

Hodně pyžam, na ven fleecovy nebo chlupatý overal. A do fusaku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6328
7.10.21 12:34

Na doma nejlíp overálky bavlněné na spaní, Pak bodyčka polodupky den jsem měla. To jsem měla vždy v zásobě. Dcera blinkala hodně. A pak nějlíp fleesové overálky na to domáci oblečení a do fusáku, na podzim do tenkého. V zimě pak do pořádně teplého fusáku. Přípdně hrubší chlupatkový overálek na tu zimu. Hotové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6575
7.10.21 12:35

Ja mam petitydenni dvojcata parecek a 15bodycek nemaji ani dohromady :mrgreen:
Overalky mam dva klucici, po prvorozenem, tak spinkaji v nich.
Podzimni fusak nevlastnim.
Doma cepicka, body a teplacky/polodupacky a do pytle, na ven jeste mikinku pres body. V kocarku lezi na zavinovackach, prikryte slabou dekou a jeste deklem na kocarek.
Ja nejsem obecne matka preoblikavacka, prvorozeny byl v lednu a vzdy mel o jednu vrstvu mene nez ostatni, doted je to nejzdravejsi dite v sirokem okoli.
V porodnici mi jedna stara sestra rekla, ze ho nemam moc navlikat, aby nebyl choulostivej, tak se toho drzim a praktikuju i u dvojcat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6328
7.10.21 12:41
@Jogrr píše:
Ja mam petitydenni dvojcata parecek a 15bodycek nemaji ani dohromady :mrgreen:
Overalky mam dva klucici, po prvorozenem, tak spinkaji v nich.
Podzimni fusak nevlastnim.
Doma cepicka, body a teplacky/polodupacky a do pytle, na ven jeste mikinku pres body. V kocarku lezi na zavinovackach, prikryte slabou dekou a jeste deklem na kocarek.
Ja nejsem obecne matka preoblikavacka, prvorozeny byl v lednu a vzdy mel o jednu vrstvu mene nez ostatni, doted je to nejzdravejsi dite v sirokem okoli.
V porodnici mi jedna stara sestra rekla, ze ho nemam moc navlikat, aby nebyl choulostivej, tak se toho drzim a praktikuju i u dvojcat.

Mi taky příjde že dcera byla a je vlastně oblíkaná pořád míň než ostatní… ve školce už visí zimní bundy, dcera má softshellovou bundu. Na procházky děti chodí v oteplovákách i když sníh není, dcera softky i v zimě, tedy ty s fleesem. A zimní kombinézu jsme neměli nikdy. Jen fleesový overálek a šup do fusáku. Děti v kombinezách a fusákách zímních nechápu vůbec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15961
7.10.21 12:42

Nejvic mala natahala Lidl kombinezu, zevnitr fleese, zvrchu latka. A pod ni menit vrstvy, takze mit ruzne tluste mikiny bez kapuce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15961
7.10.21 12:47
@Veru1987 píše:
Mi taky příjde že dcera byla a je vlastně oblíkaná pořád míň než ostatní… ve školce už visí zimní bundy, dcera má softshellovou bundu. Na procházky děti chodí v oteplovákách i když sníh není, dcera softky i v zimě, tedy ty s fleesem. A zimní kombinézu jsme neměli nikdy. Jen fleesový overálek a šup do fusáku. Děti v kombinezách a fusákách zímních nechápu vůbec

Ona je kombineza a kombineza a fusak a fusak.
Na hory jsme meli kombinezu Reima, nepromokava a fakt drzi teplo, na celou zimu v nizine pak obyc Lidl, jejiz nejvetsi vyhoda je v tom, ze do toho proste mimino strcis a nemusis resit zadne boty, kalhoty atd.

To stejne s fusakem, bud muzes mit tezky objemny kozich nebo funkcni „spacak“.

Roli hraje i kocar, nektere korby jsou zateplene jak na severni pol, ja mela terenni kocar a tam je korba jen sustakova s celkem otevrenou boudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 12:56

@pikola Můžu se prosím zeptat @Russet Můžu se zeptat co jste dala na bodýčko a dlouhým? Polodupačky?

• Citovat
  • Nahlásit
6328
7.10.21 12:56
@Lucie_Sx píše:
Ona je kombineza a kombineza a fusak a fusak.
Na hory jsme meli kombinezu Reima, nepromokava a fakt drzi teplo, na celou zimu v nizine pak obyc Lidl, jejiz nejvetsi vyhoda je v tom, ze do toho proste mimino strcis a nemusis resit zadne boty, kalhoty atd.

To stejne s fusakem, bud muzes mit tezky objemny kozich nebo funkcni „spacak“.

Roli hraje i kocar, nektere korby jsou zateplene jak na severni pol, ja mela terenni kocar a tam je korba jen sustakova s celkem otevrenou boudou.

My neměli nic extra… chlupatkový overálek, fleesový overálek. A fusák od emitexu na zimu. A jezdili jsme i v mrazu, no tak do -10st… pak už moc neee. Vždy byla teplá.
Zase kombinéza reima stačí a není třeba už fusák, nee? Ty jsou hodně kvalitní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 12:59

Next

Holky tak tu zásilku jsem nechala vrátit a dorazil mi dnes balíček ze Zalanda s legýnkama Next a bodýčkama s krátkým větší velikosti od Carter's.
Dokoupím na Nextu jejich ofic.webu ještě ve 2 velikostech body s dlouhým jen nevím kde koupit polodupačky je fakt že budou lepší než tepláčky. A můžu ještě punčošky. Poradíte kde se dají koupit? A je potřeba koupit i bundičku nebo mikinu třeba na zip? Díky moc :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 13:01

Když mám fusak nemusí už být kombinéza?

• Citovat
  • Nahlásit
2565
7.10.21 13:03

Na zimu jsme měli retro fusak z berana a víc nevím, asi něco teplého na hlavu. Děcko se narodilo v lednu, první návštěvy u lékaře s ním absolvoval manžel, protože jsem nemohla chodit a obvykle mi ho zpět vozil tak, že mělo celé ruce uvnitř zatepleného overalu - ke spokojenosti obou. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 13:04

@Lucie_Sx Mikinu se mi kupovat nakonec nechce nejde to lehce oblékat objednala jsem ještě tohle viz foto

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat