5tt +5 bez žloutkového váčku a embrya

Anonymní
20.12.19 18:30

5tt +5 bez žloutkového váčku a embrya

Ahoj prosím o zkušenosti..Dnes jsem byla u Dr. Viděla jen plodové vejce ale bez embrya a žloutkového váčku, mám přijít až 3.1 8o a uvidí se. Vystrašila mě, tvrdila že už by žl. Váček měl být vidět :( :( :,( poslední menstruace byla 10.11 trvala 6 dní a sex byl 21.11/25.11/30.11/ 3.12/.Břicho mě občas jemně poboliva jako před ms ale jemně a po ránu mi je na zvracení někdy i během dne…stalo se vám to už s dobrým koncem? Hodně čtu že ano ale divné že ani ten žl. vacek tam není :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41
20.12.19 18:38

Taky jsem to měla podobně, tedy s tím, že jsem byla tuším 6+1, ale byl tam jen gestacni váček. Ten tam u tebe byl? Nakonec bylo vše ok, šla jsem tam o 2 týdny později s tím, že tam už bylo embryo se srdíčkem. Měla jsem posunutý cyklus, to se prostě stane. Takže brala bych to tak 50:50, může to vyjít, ale ani nemusí. Doufám, že vše bude ok, vím, jaké to jsou nervy :hug:

Příspěvek upraven 20.12.19 v 18:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9423
20.12.19 18:39

Kolikateho si měla poprvé pozitivní test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
20.12.19 18:40

A břicho me pobolívalo asi dvě třetiny prvního trimestru. To nemusí nic znamenat, může to být jenom tím, jak se roztahuje děloha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.19 18:43

@karkarka 9.12 pozitivní test /druhý den zpoždění MS

• Citovat
  • Nahlásit
41
20.12.19 18:44

Já měla tehdy slabě pozitivní test už den před očekávanou MS - a to jsem byla teprve ve 3.týdnu (tím, jak se to celé posunulo).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.19 18:45

@Laloe Dr. Říkala že vidí jen plodové vejce o gest. vacku nemluvila takže ani nevím :zed: tv tu chvíli mě totiž vyšokovala že ani nevím :think:

• Citovat
  • Nahlásit
41
20.12.19 18:47

Já nejsem expert na tu terminologii… Ale měla jsem tam prostě takovou černou věc na UZ. V ní pak později bylo to embryo. Plodove vejce nevím přesně, co je, ale tipuji, že nějaký počátek plodu, já měla jen tu černou jakoby dutinku, což si laicky myslím, že byl gestacni váček :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.19 18:50

@Laloe já právě dělala test až dva dny po nedostavení ms protože jsem nevěřila že jsem těhotná :D nebo 3 měsíce jsme zkoušeli a nic tak jsem v to nevěřila a ono jo :D a teď tohle :roll: a až 3.1 budu vědět co a jak…to mi ještě řekla že kdybych krvácela tak na pohotovost takže mi naznacila že prostě ať i to očekávám :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
41
20.12.19 18:55

Měla jsem to podobně, dokonce mi doktor začal říkat statistiky potratů, čímž mě na to zcela jednoznačně připravoval… Ale nakonec dobrý :palec: Bohužel někdy to může být tak, jindy jinak… Zrovna jsem ale stejnou situaci řešila s jinou holkou na netu a ta měla nakonec taky šťastný konec, podobně jak já měla jen posunutý cyklus :nevim:
Doktoři někdy straší, ale na druhou stranu, možná je lepší počítat i s tou horší variantou než pak zažít šok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.19 19:04

@Laloe pravda no..jinak teď jsem koukala co je gest. vacek a je to tedy ta černá bublina na UTZ v čem má být Mimi? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:?

• Citovat
  • Nahlásit
41
20.12.19 19:05

Jj já myslím, že jo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.19 19:11

:lol: :lol: tak to tam mám to jsem viděla oba obrazovce akorát vevnitř nic :think: uvidím no ale furt na to myslím…dokonce přemýšlím že bych šla v pondělí na krev ale nevím zda by mi stihli udělat ještě ten den výsledky když v úterý jsou Vánoce :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
9423
20.12.19 19:33
@Anonymní píše: :lol: :lol: tak to tam mám to jsem viděla oba obrazovce akorát vevnitř nic :think: uvidím no ale furt na to myslím…dokonce přemýšlím že bych šla v pondělí na krev ale nevím zda by mi stihli udělat ještě ten den výsledky když v úterý jsou Vánoce :nevim:

Jedny výsledky krve ti k ničemu nejsou. Musela bys za dva dny znovu aby se daly porovnat hodnoty. V pondělí bych zašla. na gyndu. Embryo by ve vacku už muselo být vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.19 20:14

@karkarka no, blbý že jsou svátky teď…moje gyndarka by mě v pondělí vzala jen kdybych si vymyslela že mě bolí břicho třeba :D nemá ráda když člověk jde dříve než ona dala termín :zed: ale samozřejmě bych šla hned kdyby to šlo…ale zase v jiných diskuzích teď čtu že nějaký holky to měli prázdný i 7 TT :nevim: doufám že to mám mladsi to těhotenství a bude to v pořádku :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat