5tt a na ultrazvuku není nic vidět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 12:27
5tt a na utz nic

Ahoj holky, jsem okolo 4-5 tydne. Ve středu na utz nebylo nic vidět, mám jít znova zítra, myslíte že za 2 dny se muže něco změnit? A pujde vidět aspoň gestační váček?

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 47631 příspěvků 12.09.19 12:31

Ano, může se změnit. nebo nemusí. Bylas tam brzo. Možná tam budeš brzo i za dva dny. možná váček vidět bude. možná ne.

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 12.09.19 12:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem okolo 4-5 tydne. Ve středu na utz nebylo nic vidět, mám jít znova zítra, myslíte že za 2 dny se muže něco změnit? A pujde vidět aspoň gestační váček?

4-5 týden je strašně brzo a divím se že řekl že máš dojít za 2 dny..ano může jít něco vidět ale nemusí záleží kolik přesně si a kdy si měla ovu

smurfka
Vesmírná mluvilka 31823 příspěvků 1 inzerát 12.09.19 12:43

Pozval tě za dva dny jo? :think: 8o
Takhle brzo nebývá nic vidět. Záleží jak dobrý má přístroj, a taky jak přesně jsi..
mu mě bylo vidět ( nebo jsem spíše šla ) až v 6+2.
Zbytečně se stresuješ, tím že chodíš takhle brzo

Amalthea
Závislačka 3510 příspěvků 12.09.19 12:49

Vykašli se na dva dny, vyraz tam za měsíc a uvidíš ;) Můj Dr. si zve vždy až na ten 8. týden, bohatě to stačí

Kačus82
Echt Kelišová 7772 příspěvků 12.09.19 12:52

V prvnim jsem byla v 6tt a ted az v 8tt. Jak pisou devcata, to je zbytecne brzo a zbytecne vyhrocene :roll: zatim bych se kochala pozitivnim testem

StaráPuška
Stálice 55 příspěvků 12.09.19 12:59

Ano, 5tt, to jsi v tom tak tři týdny, kdyz se to počítá od poslední menstruace…? Nemůžeš chtit zázraky, docela čumím, ze si tě zvou tak brzy. Ale držím palce :wink:

boruvkay
Kelišová 5798 příspěvků 12.09.19 13:06

Taky bych počkala aspoň dva týdny, já šla teď u druhého nějak 6+2 a byla jsem zklamaná, že ještě není srdíčko…akorát jsem se pak nervovala jestli vůbec naskočí.

Ernais
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 12.09.19 13:13

Ja myslim, ze je uplne zbytecne chodit na kontroly takto brzo. Stejne tam nic nevykoukate. Ja byla na prvni kontrole v 8tt a ani v dalsich tehotenstvich nehodlam jit driv, proc taky. Stejne je to hop nebo trop, at jsi pod dohledem nebo ne :nevim:

martina bl
Kecalka 194 příspěvků 12.09.19 13:17

Počkej minimálně týden. Já tam měla náznak kavitace tak v sedmém týdnu. A to skoro nebylo vidět. U druhého těhu už o trochu dřív.

bartsch
Kelišová 5206 příspěvků 12.09.19 13:23

Nějak nechápu, proč si tě zve už za dva dny, to žádný posun vůbec nemusí být vidět. Dřív jak v 8tt tam teď nemá smysl chodit. To už pak bude i srdíčko. V prvním těhotenství jsem šla v 5+1tt, protože jsem byla už dlouho dopředu objednaná na prohlídku a sešlo se to dohromady, byla vidět dutinka, na další kontrolu mě doktor pozval v 8tt. V druhém těhotenství jsem šla na první kontrolu rovnou až na začátku 9tt. ;)

Sandruska12
Nováček 1 příspěvek 12.09.19 17:20

Dobry den

Jsem tu dnes nova. Ziji v zahranici a chtela bych se vas zeptat jestli mate nektera z vas stejnou zkusenost a poprosila bych o radu.
Jak bych asi mohla zacit s ex pritelem sme se snazili 5 let a s mim dnesnim pritelem 3 roky nakonec jsem postoupila IVF 24.7.19 a 7.8. Jsem si delala tehotensky test ktery byl pozitivni na prvni ultrazvuk jsem byla 31.8. Tvrdili mi ze jsem podle ms 7tt plus 4 dny a ze se mi jen ukazuje prazdny gestacni vacek ze to prestalo rust a mam cekat samovolny potrat ale i tak mne poslala o tyden na dalsi ultrazvuk a podle ultrazvuk jsem byla 5tt vypocitali mi to blbe kdyz jsem mela ivf. na dalsi ultrazvuk jsem byla 4.8.Uz se mi tak ukazali i zloutkovy vacky v 6tt tak si mne pozvali vcera znova na ultrazvuk coz jsem v 7tt ale nevidi tam zadny mimi tak mne chteli poslat na revizi nebo si pockam tyden na samovolny potrat tak jsem to vzdat nechtela souhlasila jsem stim ze pockam tyden rekli mi ze pokud sama do tydne nepotratim tak mam jeste jeden ultrazvuk pristi stredu a jestlize tam nic neuvidi zadnou zmenu poslou mne na revizi.
Sama nevim co si o tom mam myslet stale na to myslim pokazde se mi chce plakat uz nevim jak dal mate nektera z vas nejakou zkusenost co si o tom myslite. :,( :,( :,( :,(

lovean
Závislačka 3235 příspěvků 15.09.19 17:01

@Sandruska12 ještě bych počkala já takhle kvůli krvácení běhala pořád a první byl jen gestacni vacek pak pár dní po tom žloutkový a když jsem šla ke svojí doktorce už byl plod sice malinký ale už mu bylo i srdíčko člověk by to neměl hned vzdát držím palce

Váš příspěvek
Reklama