5tt a neustále bolení na levé straně v třísle

198
18.3.21 18:50

5tt a neustále bolení na levé straně v trisle

Ahojky dneska jsem byla na prvním ulz podle ulz jsem 4+6 ale problém je ze mě neustále poboliva na levé straně v trisle. Říkala jsem to i dr ale ten říkal ze deloha se roztahuje, no Jo ale proč teda cítím jen na levý straně? Na ulz byla vidět dutinka sice nebyla vidět hned ale když trochu posermoval ulz tak se objevila. Zatím bez srdeční akce. Tak se chci zeptat kdyby to bylo mimodelozni těhotenství tak by dutinka nebyla vůbec žádná vidět a nebo by byla vidět i tak? Pořad mám strach je to nepříjemné třeba včera mě to vůbec nebolelo a dneska to zas cely den cejtim. Mate taky někdo bolesti jen na jedny straně podbrisku respektive skoro až v trisle?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
773
18.3.21 19:16

@Luciekrr
Kdyby to bylo mimodelozni, tak by logicky nemohl v deloze videt dutinku.
Mate sotva vynechanou ms a uz takhle plasite?
Hodte se do klidu, mne zase bolela jenom prava strana pri roztahovani delohy.
Neprijemny bolesti teprve s vyssim stadiem tehotenstvi prijdou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
18.3.21 19:27

Je to normální, pokud dutinku našel v děloze, tak není důvod panikařit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
18.3.21 19:29

Ahoj, taky jsem momentálně těhotná. V 8tt. A na začátku jak se děloha začíná teprve roztahovat, tak ti to může částečně dráždit nějaký nerv a ty to cítíš až v třísle. Chápu že máš strach, já taky měla když mě celé dny pobolivalo i píchalo v brise. Proste jsem cítila nějaký tlak a bolest nonstop. Ale vše je v pohodě a je to prý úplně normální. Zbytečně se bojíš. Zkus to vypustit z hlavy, uložit se do fajn polohy a odpočívat. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 19:39

@Luciekrr Zrovna jsem šla založit podobnou diskuzi…jsem 5+0 a píchá mě v podbřišku, spíše ale vlevo. Na UTZ jsem zatím nebyla… Je to chvílemi nepříjemné a doufám, že to není mimoděložní. Já jdu na UTZ až za 10 dní. HCG roste jak má, tak doufám, že to bude v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
18.3.21 19:51

Buďte v klidu, měla jsem to taky hlavně v I. trimestru. Mě zas bolelo furt napravo, vaječník, kyčel, nějaký vazy, jak se děloha roztahuje, nemohla jsem v noci spát, občas jsem to cítila skrz až jakoby ke kolenu.
Trvalo v řádu hodin nebo do 2 dnů, pak to přešlo a pak zase třeba za týden znova, také třeba občas píchání v pochvě nebo bolest prsou. Je to normální.
Hoďte si nohy nahoru a hlavně klid 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 19:54

@Tichávoda břehymele mě to třeba včera vůbec nebolelo a dneska zase ano…je to taková dloubavá bolest a spíše vlevo tak snad to bude dobrý.

• Citovat
  • Nahlásit
198
18.3.21 20:08

Já to třeba taky neměla včera vůbec cely den klid a dneska cely den bolest a je to nepříjemné do toho mě bolí i nohy neustále tak jsem si vzala dneska už kuveceru magnesko a najednou tu bolest v trislech cítím jen trošičku tak se trosku uklidnuju ze to asi fakt bude nějaký ten vaz ale nechápu proč pořad jen tam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9551
18.3.21 20:22

I při mimodeloznim se může v děloze objevit tzv. pseudodutinka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat