5tt na utz zvětšená sliznice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 18:06
5tt na utz zvětšená sliznice

Holky moje, potrebuji poradit.. Poslední ms 3.5 ovulace ale byla až 31.5 protože styk byl jen v ten den v měsíci (prace, skluz) a po 13 dnech od ovu slabe pozitivní ale hezky viditelný test, druhý den ráno taky. Dnes je to týden po nálezu testu a na utz jen zvětšená sliznice.. Vím že poslední MS bych měla být 6-7 týden ale otěhotněla jsem na konci měsíce, 5 dní před MS, sama nechápu jak se to mohlo povest když jsme se snažili dýl skoro 7 měsíců a teď to přišlo v nejvíc necekanou dobu.. Dnes tedy jen zvětšená sliznice a dr nabral krev.. Měl to někdo podobně? Ms samozřejmě nepřišla mám už 16 dní.. Jsem strašně nervózní a bojím se zítřejšího výsledku.. Hodně často mě totiž bolí podbřišku buď jako před MS nebo cítím prostě neprijemne pichani dělohy. Asi párkrát za den. Prosím o zkušenosti, komu se stala podobná věc a vše bylo v pořádku :srdce: děkuji moc

Přečtěte si článek: Jak probíhá 7. týden těhotenství?

Reakce:
Michaela02993
Závislačka 3841 příspěvků 20.06.19 18:09

V 5tt u mě nikdo nic neviděl, nejlepší je (pokud víš kdy jsi otěhotněla) je jít v tom 6-7 tt :) :) :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 18:18

Anonym - zatím to nikdo neví.

Před 14 dní jsem byla u Dr. na pravidelné kontrole, bylo to po ms, která nepřišla. Test jsem nedělala a nějak nemyslela že bych byla těhotná. Snažíme se totiž rok a půl a v květnu jsem tomu zrovna moc nedali. Doktor mi při kontrole řekl že se určitě ms nedostavila a zda jsem si dělala test. Úplně vykulena jsem řekla, že ne ale že mám už dva dny ms bolesti a píchání v pipine i děloze, tak že ms dorazi určitě. Podle ms bych měla být 5 plus něco, ale jediný sex byl cca 12 sní před návštěvou doktora. Tudíž opožděná ovulace a byla jsem tedy o ten týden méně.

K mému překvapení byl druhý den ráno test pozitivní, i když slabé ale sílil každý den. Na další kontrolu jdu až 2.7. což už by měl být 7+3 TT. Tak uvidíme :).

Určitě vydrž, díky pozdní ovulaci může na ultrazvuk ještě brzy :) držím palce. K.

Lalia lali
Stálice 52 příspěvků 20.06.19 18:28
@Anonymní píše:
Anonym - zatím to nikdo neví.

Před 14 dní jsem byla u Dr. na pravidelné kontrole, bylo to po ms, která nepřišla. Test jsem nedělala a nějak nemyslela že bych byla těhotná. Snažíme se totiž rok a půl a v květnu jsem tomu zrovna moc nedali. Doktor mi při kontrole řekl že se určitě ms nedostavila a zda jsem si dělala test. Úplně vykulena jsem řekla, že ne ale že mám už dva dny ms bolesti a píchání v pipine i děloze, tak že ms dorazi určitě. Podle ms bych měla být 5 plus něco, ale jediný sex byl cca 12 sní před návštěvou doktora. Tudíž opožděná ovulace a byla jsem tedy o ten týden méně.

K mému překvapení byl druhý den ráno test pozitivní, i když slabé ale sílil každý den. Na další kontrolu jdu až 2.7. což už by měl být 7+3 TT. Tak uvidíme :).

Určitě vydrž, díky pozdní ovulaci může na ultrazvuk ještě brzy :) držím palce. K.

Jee děkuji moc za komentář. Určitě dej vědět jak si dopadla! Děkuji za uklidnění, asi je vážně ještě brzy! :srdce: :hug:

Michaela02993
Závislačka 3841 příspěvků 20.06.19 18:34

@Lalia lali jeeee to jsi ty? Tebe znám z jiné diskuze :) :) takže se to podařilo? :)

Lalia lali
Stálice 52 příspěvků 20.06.19 18:49

@Michaela02993 ano prokoukla jsi mě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zatím vypadá že ano ale ještě nebylo nic vidět tak jsem nervózní ze zítřejších výsledků krve a bojím se :roll: :? :,(

Michaela02993
Závislačka 3841 příspěvků 20.06.19 18:57

@Lalia lali tak ono v 5tt fakt většinou nic vidět nejde, někdo má štěstí a jde vidět jen Pidi dutinka a u někoho jde něco vidět až v 6-7tt :) :) :) já taky v 5tt měla prázdno, tak se zbytečně nestresuj :)

Lalia lali
Stálice 52 příspěvků 20.06.19 18:59

@Michaela02993 já bych byla v pohodě, to ten doktor mě strašil mimoděložním že už by mělo jít něco vidět. :nevim:.. Nevíš jakou hodnotu hcg bych měla zítra splňovat aby mi potvrdili těhotenství? :roll:

Michaela02993
Závislačka 3841 příspěvků 20.06.19 19:03

@Lalia lali prosím tě zbytečně tě vystresoval, počítal to podle MS a to je ten problém. Kdyby jsi šla třeba o 2 týdny k dr později už by něco viděl ;) minimální hodnota hcg na potvrzení těhotenství je myslím 5jednotek ale ty už bys měla mít víc, takže buď v klidu opravdu. Řekni si dr že přijdeš za 14 dní a uvidíš že tam už něco bude :) :) :)

Lalia lali
Stálice 52 příspěvků 20.06.19 19:10

@Michaela02993 uklidnila si mě, moc děkuji :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Michaela02993
Závislačka 3841 příspěvků 20.06.19 19:14

@Lalia lali nemáš zač :) :) :)

Lalia lali
Stálice 52 příspěvků 21.06.19 10:32

@Michaela02993 tak jsem volala dr jsem 21 dpo a v hcg 48 jednotek. Co to může znamenat? :?

Michaela02993
Závislačka 3841 příspěvků 21.06.19 10:36

@Lalia lali že jsi na začátku těhotenství, jedná hodnota není v celku vypovídající a aby to něco znamenalo muselo by se ti hcg vzít ještě jednou. Je to sice opravdu nízká hodnota ale nic to nevypovídá

Lalia lali
Stálice 52 příspěvků 21.06.19 10:39

@Michaela02993 Aha když p lékař už mě strašil že je něco špatně. Já už nevím.. :? Nebudu na to myslet. Nic méně v pondělí jdu na krev znovu. :( :( to budou zas nervy.. P dr říkal že taková hodnota je skoro nic. :?

Michaela02993
Závislačka 3841 příspěvků 21.06.19 10:42

@Lalia lali ano je to opravdu nízká hodnota na 5tt možná málo, ale bez dalšího odběru hcg je tahle hodnota pouze potvrzení těhotenství. Uvidíš v pondělí, tam už by hodnota měla být v řádu stovek ne-li tisíce

Váš příspěvek
Reklama