Reklama

5tt - pobolívání v pravém podbříšku a slabé krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 10:39
5tt-pobolivani v pravem podbrisku a slabe krvaceni

Ahojte, mam 8 dni po ocekavane menstruaci, tehotenske testy mam pozitivni. K doktorce se chystam az v pondeli, ale poboliva me v pravem podbrisku. Ne ze by se to nedalo vydrzet, ale kdyz si lehnu, tak to za chvili prejde. Jenze ted jsem zacala trosicku slabe krvacet, jen kdyz jdu na wc a utru se. Myslite, ze mam cekat do pondeli? Mam docela obavy, aby se nejednalo treba o mimodelozni, ale cetla jsem, ze by se ty bolesti nedaly vydrzet. Nemate nekdo podobnou zkusenost?? Dekuji za odpovedi

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5713 příspěvků 07.04.18 10:42

Pokud to bude potrat nic na tom nezmění ani návštěva pohotovosti. Mimoděložní by si asi měla velké bolesti. Pichani v podbřišku v těhotenství je normální. Pokud nebudou velké bolesti vydržela bych do pondělí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 10:45

Dekuji za nazor, taky bych asi pockala do pondeli. Taky si rikam, ze bych tim stejne nic nezachranila a doufam, ze kdyby bylo mimod., byly by bolesti fakt velke

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 11:03

Ja pri mimodeloznim bolesti velke nemela. zacalo to spinenim a slabym krvacenim a pichanim v podbrisku.sla bych pro jistotu na pohotovost.

Sofie92
Závislačka 3126 příspěvků 07.04.18 11:07

Já měla hematom a začala jsem krvácet dali mi na to Ascorutin a utrogestan vydržela jsem do 9 TT a pak stejně potratila takže, za mě nevím co radit…

raflash
Ukecaná baba ;) 1269 příspěvků 07.04.18 12:02

Mimoděložní v tomto týdnu ještě žádné bolesti nezpůsobuje vzhledem k velikosti embrya. Spíše to vidím tak, že se nechytlo a blíží se MS, proto ty bolesti. Ale nikdo ti nedá jasnou odpověď po netu. Počkej do pondělka a zajdi s na gyndu, držím palce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 12:09

Moc vsem dekuji, krvaceni ustoupilo a jen trochu spinim. Bolesti nejsou jako menstruacni, spis me tam tak picha. Pockam teda do pondeli na doktorku. Jsem zvedava, jak dopadnu. Snad to bude v poradku :think:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2023 příspěvků 07.04.18 12:16

Ja takhle zacala spinit tyden po MS, ktera nedosla, a slo o biochemicke tehotenstvi. S tim bohuzel nikdo nic neudela, je to jako opozdena MS. Bolesti podobne MS jsou normalni ;) pokud by to bylo hodne bolestive ci se to nedalo vydrzet, okamzite na pohotovost ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama