5tt rýma, kašel píchání v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 18:58
5tt rýma, kašel píchání v podbřišku

Ahojky, velice se omlouvám za hloupou otázku.. ale jsem vyplašená.. ???????? jsem ve 4tt a pracuji jako vychovatel ve SD.. samozřejmě stres a lítání sem a tam za dětmi.. do toho jsem Čapla rýmu a bolest v krku :,( vždy když smrkam a kašlu tak mě píchne v podbřišku a teď už je večer.. a podbřišek intenzivně bolí ( nic nesnesitelného) ale bolí to a jsem vyděšená.. je to v pohodě??

Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 16263 příspěvků 12.09.19 19:01

Pokud nekrvácíš a nemáš křeče tak je to o. k.

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 12.09.19 19:18
@Anonymní píše:
Ahojky, velice se omlouvám za hloupou otázku.. ale jsem vyplašená.. ???????? jsem ve 4tt a pracuji jako vychovatel ve SD.. samozřejmě stres a lítání sem a tam za dětmi.. do toho jsem Čapla rýmu a bolest v krku :,( vždy když smrkam a kašlu tak mě píchne v podbřišku a teď už je večer.. a podbřišek intenzivně bolí ( nic nesnesitelného) ale bolí to a jsem vyděšená.. je to v pohodě??

Pokud nekrvacis atd tak ano je to v pořádku mě bolelo nejvíc do 14tt břicho…
Jinak já byla od 5-12tt nemocná 3× ATB a horečky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 19:28
@Kajka9 píše:
Pokud nekrvacis atd tak ano je to v pořádku mě bolelo nejvíc do 14tt břicho…
Jinak já byla od 5-12tt nemocná 3× ATB a horečky

Mě právě povolovalo jen sem tam a tušila jsem, že jste těhotná… Sem tam to jen pichli.. ale dnes intenzivně smrkam a bolí to dost tak jsem se právě vyděsila..

A i přes horečky bylo všechno v pohodě?

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 12.09.19 19:33

4tt? Jak dlouho ti meska menstruace? A jinak je normální ze břicho boli.

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 12.09.19 20:11
@Anonymní píše:
Mě právě povolovalo jen sem tam a tušila jsem, že jste těhotná… Sem tam to jen pichli.. ale dnes intenzivně smrkam a bolí to dost tak jsem se právě vyděsila..A i přes horečky bylo všechno v pohodě?

Ano vše v pořádku mám zdravé dítě..horecky jsou celkem rizikové proto jsme hned letěla pro ATB nemohla jsem je srazit měla jsme jeden den 38 a druhý den 39 a nešlo to a nešlo dolů ale nebyly ty vysoké teploty dlouhodobě..to břicho to je úplně normální to bude celé tehu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 20:35
@skorotehotna píše:
4tt? Jak dlouho ti meska menstruace? A jinak je normální ze břicho boli.

To já nemůžu posoudit jak dlouho mešká… Protože to mám hooodne nepravidelný.. dnes je to 40 DC ale s jistotou vím ( podle BT) že jsem měla OVu 1. 9.. takze jsem 11 dní po ( včera duch.. dnes silná dálnice)…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 20:37
@skorotehotna píše:
4tt? Jak dlouho ti meska menstruace? A jinak je normální ze břicho boli.

Před měsícem jsem prodělala biochem. Tehu.. tak jsem právě vyplašená..

NNiikol
Nováček 2 příspěvky 14.09.19 18:47

Zdravím, také mám bolesti v podbřišku a jsem v prvním měsíci těhotenství, sem tam mě tam i divně píchá, dokonce mi i ukápla slza.. Krvácení naštěstí žádné, tak se ptám je to vlivem roztahování dělohy a pomalejšího vylučování, nebo by to mohlo být něco vážnějšího??

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16263 příspěvků 14.09.19 20:36
@NNiikol píše:
Zdravím, také mám bolesti v podbřišku a jsem v prvním měsíci těhotenství, sem tam mě tam i divně píchá, dokonce mi i ukápla slza.. Krvácení naštěstí žádné, tak se ptám je to vlivem roztahování dělohy a pomalejšího vylučování, nebo by to mohlo být něco vážnějšího??

pokud máš bolesti že fakt bolestí brečíš ale opravdu bolestí né jen fňukáním tak bych šla k mudr jestli to není mimoděložní

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.19 09:13

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jsem v 7 -8 TT zhruba 2 měsíce po samovolném potratu včera večer ze mě silně tekla krev ale nic mě nebolí žádné píchání v podbřišku nic. Je to mé první. Mám strach zda se mnou či s malým nic není. Děkuji za odpověď.

NNiikol
Nováček 2 příspěvky 15.09.19 09:29
@ka2ka píše:
pokud máš bolesti že fakt bolestí brečíš ale opravdu bolestí né jen fňukáním tak bych šla k mudr jestli to není mimoděložní

Zajdu tam děkuju za radu

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 16.09.19 08:49
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jsem v 7 -8 TT zhruba 2 měsíce po samovolném potratu včera večer ze mě silně tekla krev ale nic mě nebolí žádné píchání v podbřišku nic. Je to mé první. Mám strach zda se mnou či s malým nic není. Děkuji za odpověď.

Si děláš srandu? Silné řekla krev a ty se ptáš tady? Měla si být už dávno u dr…

Váš příspěvek
Reklama