Reklama

5. týden těhotenství - zkušenosti, pocity

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 21:00
5tt- zkušenosti ,pocity ,prostě pokec

Ahojky holky :mavam: Je tu plno diskuzi ale nikde jsem nenašla to co pociťují :zed: k večeru se mi jakoby nafouklo břicho, spíš podbřišek a začalo mě bolet v kříži, poté bolest odeznívá a teď pociťují jako by mě celé záda prohrávala jako bych byla na hřejivé dece…Tak nevím…Jinak mě na pravé straně jakby v děloze pořád něco simrani, poboliva…To je ale normální co :lol: Je tady taky holčina co prožívá ranne tehu? :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 21:09

Já mám večer pocit, jako bych snědla kilo nevímčeho a měla prasknout, jsem hrozně nafouknutá. Jinak vůbec nic, jo a nemyslí mi to, vše mám jak v mlze :mrgreen:

Bobčul
Kecalka 281 příspěvků 3 inzeráty 13.12.17 21:10
@Anonymní píše:
Já mám večer pocit, jako bych snědla kilo nevímčeho a měla prasknout, jsem hrozně nafouknutá. Jinak vůbec nic, jo a nemyslí mi to, vše mám jak v mlze :mrgreen:

A kolik TT jsi?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 21:11
@Anonymní píše:
Já mám večer pocit, jako bych snědla kilo nevímčeho a měla prasknout, jsem hrozně nafouknutá. Jinak vůbec nic, jo a nemyslí mi to, vše mám jak v mlze :mrgreen:

Je to šílené ty pocity jako :nevim: ale říká se jiný stav tak to bude tím :dance: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 21:12

6tt, tedy 5plus4

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 21:14

Ale už jsem těhotná podruhé :mrgreen: Ale poprvé si to už tak nepamatuju, jen že jsem měla na začátku chřipku.
 anII.

Gwendík
Kecalka 195 příspěvků 13.12.17 21:15

Ahoj, já jsem tedy 5+6, ale jestli můžu : tak u mě se nic zásadního neděje. Druhý a třetí týden po KET mě bolel podbřišek jako před menstruací, 2 X jsem cca dny trochu špinila. Nyní žádné velké příznaky. Trochu nechutenství ale ne celý den, hodně studené nohy, víc slinim, nemám chuť na sladké ( u mě divný ). Tento pátek jdu na první ultrazvuk, tak jsem zvědavá, jestli se v bříšku vůbec něco děje :mrgreen:

bobina89
Kecalka 163 příspěvků 13.12.17 21:16

Ahoj holky jsem 5+5 ještě jsem nebyla u dr :) je mi furt divne, mám hlad a když se najim je mi zle, jsem nafouknuta 8o šílené :roll:

bobina89
Kecalka 163 příspěvků 13.12.17 21:16

@Gwendík tak dej vědět co bylo vidět :)

čikolka
Kecalka 282 příspěvků 13.12.17 21:17

Já v tu dobu ani nevěděla, že těhotná jsem :mrgreen: Natož abych měla nějaké pocity.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 21:19

Já jdu až příští čtvrtek, budeme to mít jako dáreček. Doufám. Rodina to zatím neví.
 an.II

Bobčul
Kecalka 281 příspěvků 3 inzeráty 13.12.17 21:19

Já jsem 5+2tt a zatim jsem taky u dr nebyla…chystám se příští středu, tak snad už tam něco uvidí :lol: taky se začínám nějak nefukovat, snad to nebude příchod ms

Rouckm
Ukecaná baba ;) 1594 příspěvků 13.12.17 21:20

Ahoj holky, jsem 5+2tt a dnes me silene boli hlava, normalne bych to resila kavou, ale po ty mi bylo vcera nejak spatne. K doktorce jdu az 3.1! To se snad nedockam, alespon ale bude jiste, jak na tom zarodek v chvili je.

Gwendík
Kecalka 195 příspěvků 13.12.17 21:20

@čikolka Dobře že to slyším, holčiny co zvracejí a mají nalitá prsa snad hned po oplodňovací souloži mě fakt štvou. Já jsem po umělém oplodnění, tam se to holt sleduje den po dni. :roll:

Gwendík
Kecalka 195 příspěvků 13.12.17 21:23
@bobina89 píše:
@Gwendík tak dej vědět co bylo vidět :)

Jj, dám ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >