6 denní miminko nekaká a pláče

Anonymní
12.2.20 11:27

6 denní miminko nekaká a pláče

Ahojte.
Mám dotaz. Mám 6 denní miminko. Den po porodu vykakal smolku. Kakal asi 5× a od té doby nic. Nespustila se mi úplně ukázkově laktace, takže se snažím rozkojit. Přikládám k prsu a pak dokrmím UM. Malý se ale strašně kroutí, brečí, jakoby si nemůže ulevit, občas prcne tak na chvíli ok ale pak zase, brečí mi někdy i 3 hodiny. Nemůže mít zácpu? Nebo proč nekaká? Všem maminkám co jsem psala a mají podobně staré děti tak už jim normálně kakaj miminkovské stolice a my nic. Jsem z toho na vývrat. Zítra jdeme poprvé k dětské doktorce.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11814
12.2.20 11:31

Rozhodne to musi videt doktorka. Takhle male dite obvykle kadi furt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1197
12.2.20 11:34

Ja bych asi davala nejake kapky na prdiky, masirovala brisko proti smeru hodinových rucicek a nahrivala brisko nahrivacim polstrkem. Pripadne pomoci rektalni rourkou. Miminka na brisko trpi je to narocne obdobi, nemusi mu vyhovavat umele mleko. Je spousta veci ktere mu to můžou zhorsovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
12.2.20 11:36

Zkus rektalni rourku, pokud nemáš tak teploměr s ohebnou špičkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6689
12.2.20 11:49

Šla bych prvně k lékařce, rovnou ji zavolej třeba ti poradí případně vás pozve ještě dnes. Takové miminko by mělo kakat několikrát za den. Kdyby si jen kojila tak je možné, že vše spotřebuje, ale když UM tak by kakat měl normálně. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
683
12.2.20 13:23

Zavolala bych pediatrovi a zeptala se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 17:07

Volala jsem a řekla mi že mi zítra všechno vysvětlí. Tak to asi zas tak život ohrožující stav nebude. Doporučil mi biogayu tak se zítra stavím i v lékárně. Jen se mě zeptala zda je plně kojený, tak jsem řekla že na půl. Napřed kojim a pak ho dokrmim UM.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama