6 dní vynechaná MS, test pozitivní a špinění

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 21:32
6 dni vynechana MS, test pozitivní a spineni

Ahoj chtěla jsem se zeptat. Už 6 tý den mi vynechala ms. Poslední sex jsme měli 17.3. Tak jsem si udělala predevcirem test a vyšel pozitivně. Tak jsem si udelala jinou značku ještě a také vyšel pozitivně. Nebyl nijak silný ale vidět byl. Teď jsem měla 2 dny ústní zkoušky a při nich jsem oba dva dny po ránu začala spinit..(Možná ze stresu?)..Tak jsem si dalsi test udelala ted, po těch dvou dnech spineni a duch byl slabší než před těmi 2 dny. Doma už prcka mám, ale nestalo se mi, že bych spinila. Bolí mě prsa, jsem pořád unavená, bolí mě hlava, chodím curat, změny nálad a sezeru skoro vše.. bříško me občas poboliva ale není to kdovijaka hrůza. K doktorce jít zatím nechci, protože si myslím že je brzo ještě, ale pořád mi to vrta hlavou, co se to vlastně děje a proč je duch slabší než před spinenim…má s tím někdo zkušenosti? Děkuju.

Reakce:
Alleessa
Povídálka 16 příspěvků 06.04.19 21:35
...
:think:

Příspěvek upraven 06.04.19 v 21:36

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 21:36
Oprava

Omylem jsem nadepsala test jako 5.4 Ale má tam být 6.4…

Ennny
Závislačka 3323 příspěvků 06.04.19 21:44

V prvé řadě bych testovala jeden druh testu v druhé řadě , vždycky když se ti něco nezdá tak ti určitě poradí líp lékař ,než někdo na internetu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 21:52

@Ennny já nechci ani tak poradit, jako to,jestli s tím někdo má zkušenosti.

Ennny
Závislačka 3323 příspěvků 06.04.19 21:55
@Anonymní píše:
@Ennny já nechci ani tak poradit, jako to,jestli s tím někdo má zkušenosti.

Já mám zkušenost že každý test ukazuje jinak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 21:59

@Ennny já si právě dělala první 2 odlišné a ten poslední stejný jako ten jeden z prvních. Myslím že se jmenují mamma nebo tak nějak. Mamma 1 ukazal silnější a 2 dny na to Mamma 2 ukazal slabší :D Tak jsem z toho jelen a přirozené mi to vrta hlavou ,kor když je víkend a doktor není na příjmu :D

lovethelife
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 06.04.19 22:26

A testovala jsi oba z ranni moči? Ted je to ale stejne bud a nebo.

Lynette
Echt Kelišová 8460 příspěvků 06.04.19 22:30

Stačí víc pít a čárka bude slabší. Počkej týden a budeš moudřejší.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 06:31

@lovethelife první z ranní a ten třetí taky ,ale už je to stejné asi jedno, protože mě v noci vzbudilo bolení břicha a krvácení takže se to asi vyřešilo samo..

lovethelife
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 07.04.19 09:06

Tak to je mi lito :(

Váš příspěvek
Reklama