6 dní zpožděná MS a negativní těhu test

Anonymní
16.4.17 16:57

6 dni zpozdena MS a negativni tehu test

Tak dlouhe zpozdeni sem uz dlouho nemela. HA mi nesedlatak treti mesic praktikujeme prerusovany sex. Udelala sem si dnes tehu tst a ani naznak ducha. Ale sem ted nachlazena a obcas sem ve stresu. Muze to byt tim?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

2510
16.4.17 17:17

Může.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.4.17 17:22

Tak může to být cokoliv stres, hormonální porucha. Myslim, že 6 dní zpoždění by už test ukázal. Já mám teď taky zpoždění zatím jen 2 dny. Test jsem ještě nedělala, nechtělo se mi o svátcích do lékárny :mrgreen:. Ale u nás by těhotenství zas tak nevadilo. Anonym kdyby to bylo těhu nemusí to každý hned vědět :) Z.

• Nahlásit
  • Citovat
1038
16.4.17 17:34

Mám zpoždění 4 den a taky nic ;) a tehotná si myslím, že nejsem…ale možné je cokoliv že jo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.17 17:48

Já myslím že zatím nemá cenu panikařit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.4.17 18:38

Po 2 dnech zpozdeni jsem zkusila testik a byl tam dusik dnes 6 den zpoždění a krasna druha carka :) tak uz by to muselo byt videt i u vas i kdyz kazde telo je jine :) ps: anonym protoze to jeste nikdo nevi a jeste chvili si to nechame pro sebe :)

• Nahlásit
  • Citovat
25.10.17 20:04

Ahooj Holky mám 5 dní zpozdenou MS a testy mi ukázaly negativni :( bolí mě prsa mám je citliví strašně spim ted každý den po práci mám pocit jak kdybych nespala 100let v pondělí jdu k doktorovi protože se už o sebe bojim..najim se malinko a jsem plná nestim skoro ani celej rohlík bublá mi každý den v břiše chodím furt na malou trpím furt plynatostí..příjdu si uplne k ničemu jak kdybych byla zombie už se mi povedlo zaspat i do práce a to se mi nestává..ted jen malinko špinim jinak nic víc to semnou nedelá jsem zklamaná protože jsem si dělala ten test clear blue a ten mi ukázal + - jako by mínu sa obrys + po rozebraní toho tam byla videt slabá čárka ale psalo hodne lidí že to nic neznamená. Tak mi dejte někdo naději kdo to má stejne aspon? mám tomu dát vůbec šanci že jsem těhu? :( děkuji za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.17 20:26

@Nathalydelune jak dlouhé máš cykly? Víš kdy byla ovulace? Měření teploty, testy, utz? A foto toho výsledku testu clearblue?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10408
25.10.17 20:28

@Nathalydelune Myslim ze nejsi,promin.Spis bych se bala hormonalniho disbalancu, pripadne cysty. Vzhledem k popisu problemu ale sazim na rozhazene hormony vlivem prilisneho lpeni na otehotneni… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
11.6.19 22:55

zpožděná MS a neg. těhu test

Ahoj holky, nevím, jestli je tato komunikace ještě aktivní, ale ráda bych se zeptala na Vaši zkušenost. Byla jsem dvakrát těhu, posledně to nedopadlo, musela jsem na kyretáž. Potom 2× klasicky 30-31. den MS. Nikdy za celý život jsem neměla zpoždění. Těhu test negativní, ani náznak ducha. U prvního nevím, ale u druhého těhu jsem měla ducha už 3. den před očekávanou MS. Měla jste to některá tak, že jste byla vícekrát těhu a pokaždé jste měly jinou dobu, kdy se Vám ukázaly čárky na testu? Je to možné? máte to některá tak? spíš si myslím, že těhu nejsem, pt po duchovi opravdu ani památky, ale… díky za odpovědi, normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8983
11.6.19 23:29

@verkus a víčš kdy si měla ovu? já testovala 44dc a tam slabá // ale nevěděla jsme vůbec kdy byla ovu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
12.6.19 08:52

Myslím, ze ozvu byla 28.-29.6 cca, dnes jsem 31 DC. Ale jak říkám, nikdy jsem za celý život to tak neměla. Břicho me poboliva jak pres MS, ale nic. Sice se objednal k lékařce, ale nejdříve na pondělí… to je doba. A jak říkám, spíše me zajímají zkušenosti. Díky Ti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8983
12.6.19 09:14

@verkus tak to už si celkem dost od ovu :nevim: zkus ještě za pár dní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
12.6.19 09:35
:pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
12.6.19 09:38

Četla jsem právě, ze to někdo měl treba po třech týdnech, dvě čárky. Vis, jestli je případně každé těhu natolik specifické, ze by se mohla lišit doba, kdy by bylo jich v moči znát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama