6 dní zpoždění a na testu slabý duch

Anonymní
22.1.20 19:13

6 dní zpoždění a na testu slabý duch

Ahoj,
chtěla bych se zeptat. Poprvé se mi opozdila menstruace. První test jsem si dělala v neděli 19.1. na testu byl slabý duch. Pak jsem si dělala test 21.1. papírový - opět slabý duch a pak digitální clearblue a tam se mi ukázalo “+ 1-2”. Což by mělo znamenat ze jsem ve 3-4tydnu těhotenství. Dnes jsem navštívila gynekologii, tam ještě dr. nic neviděl a řekl mi, ze na testy moc nevěří a ze nejspíš těhotná nejsem. Nevzal mi krev ani moč. Na ultrazvuku nic neviděl a tak si mysli ze těhotná nejsem. Já si, ale myslím, ze ano. Jen dnes jsem si dělala odpoledne po vyšetření test a je tam porad slabý duch. Dnes je to 6 dni od vynechání menstruace. Mám strach, jestli se nejedna o mimodelozni tehotenstvi :,(
Když mám na testu stále jen fakt slabého ducha.
Děkuji moc za odpovědi. :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1149
22.1.20 19:17

A proč chodíš na gynekologii tak brzy. Prostě těhotná jsi. Objednej se až tak za 2-3 týdny. Je jasné že v tomhle týdnu není nic vidět. Proto se na gyndu tak brzy nechodí. Neplaš prosímtě :)

Kdyby jsi měla nějaké problémy tak běž dřív. Myslím tím velké bolesti či krvácení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7860
22.1.20 19:20
@Anonymní píše:
Ahoj,
chtěla bych se zeptat. Poprvé se mi opozdila menstruace. První test jsem si dělala v neděli 19.1. na testu byl slabý duch. Pak jsem si dělala test 21.1. papírový - opět slabý duch a pak digitální clearblue a tam se mi ukázalo “+ 1-2”. Což by mělo znamenat ze jsem ve 3-4tydnu těhotenství. Dnes jsem navštívila gynekologii, tam ještě dr. nic neviděl a řekl mi, ze na testy moc nevěří a ze nejspíš těhotná nejsem. Nevzal mi krev ani moč. Na ultrazvuku nic neviděl a tak si mysli ze těhotná nejsem. Já si, ale myslím, ze ano. Jen dnes jsem si dělala odpoledne po vyšetření test a je tam porad slabý duch. Dnes je to 6 dni od vynechání menstruace. Mám strach, jestli se nejedna o mimodelozni tehotenstvi :,(
Děkuji moc za odpovědi. :andel:

no dr je teda pěkný valibuk ti řeknu! asi bych šla tak za dva týdny, protože těhotná zřejmě podle všeho jsi.. do té doby buď opatrná, pro klid duše si klidně ještě sem tam testni, ale určitě to bude v pohodě :) držím palce mamino :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.20 19:27

@Pavouček1994
No rodina mi říkala, ze mě pěkne odflaknul pan doktor. Aspon ten krevní test mohl udělat, abych i já věděla ze je to na 100%. Objednal si mě na příští středu, což si myslím ze je stejne porad brzy :think: nevím. Šla jsem k němu dnes, protože mě bolí podbrisek jakobych měla dostat menstruaci. Tak jsem se bála. Snad se nejedna o mimodelozni těhotenství :(

• Citovat
  • Nahlásit
9423
22.1.20 19:28

Tak to je doktor pěkný blázen. Jestli máš test pozitivní, tak těhotná jsi. Jestli nesili je něco špatně. Buď neprosperujici nebo mimodelozni. Šla bych opět k dr a trvala na odběru hcg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.20 19:29

@karkarka
V pátek jsem se objednala k jinému lékaři. Snad je vše v pořádku :(

• Citovat
  • Nahlásit
9423
22.1.20 19:35
@Anonymní píše:
@karkarka
V pátek jsem se objednala k jinému lékaři. Snad je vše v pořádku :(

Hod sem foto toho testu. Třeba to bude ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
22.1.20 19:35

Co je to za blbce, hcg z krve po šesti dnech od zpoždění by ti těhotenství stopro ukazalo 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.20 19:38

@martina bl
Nevím co to bylo. Jako vůbec mi neudělal to, co běžně lékaři dělají. Jsem z toho zklamaná. A taky se teď bojím co se děje. Čárka mi nesili, bojím se ze je to mimodelozni. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
629
22.1.20 19:47
@Anonymní píše:
@martina bl
Nevím co to bylo. Jako vůbec mi neudělal to, co běžně lékaři dělají. Jsem z toho zklamaná. A taky se teď bojím co se děje. Čárka mi nesili, bojím se ze je to mimodelozni. :,(

Hlavně klid. Udělej si test spíše rano po probuzení, at je moc co nejvíc koncentrovaná. Odpoledne testovat nemá smysl, moč je naredena. Urcite to bude v pohode!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1149
22.1.20 19:54
@Anonymní píše:
@Pavouček1994
No rodina mi říkala, ze mě pěkne odflaknul pan doktor. Aspon ten krevní test mohl udělat, abych i já věděla ze je to na 100%. Objednal si mě na příští středu, což si myslím ze je stejne porad brzy :think: nevím. Šla jsem k němu dnes, protože mě bolí podbrisek jakobych měla dostat menstruaci. Tak jsem se bála. Snad se nejedna o mimodelozni těhotenství :(

Tyhle bolesti jsou normální :). Měla jsem je asi do 16 týdne. Pak se ty bolesti začali pomalu měnit. Nesmíš mít žádné křeče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
22.1.20 19:58

Já bych ještě úplně neplašila, mě po začátku, také test několik dní ukazoval stejně silného ducha, pak to poskočilo a pak pár dnů zase stejně silná čárka. Ze začátku ten duch nebyl téměř vidět viz foto. Břicho jako na ms v těhotenství bolí, může to i píchat, bodat. Je to kvůli roztahování dělohy. Pokud by jsi nezačala krvácet nebo neměla větší bolesti, tak bych ještě vyčkala. Zkus dále testovat a uvidíš, ale na ultrazvuk je opravdu brzy, víc by řekl krevní test zopakovaný ob den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.20 20:21

@Miraklo
Moc děkuji! Teď jsem se trochu uklidnila. Už se mi v hlavě honí myšlenky ze je to mimodelozni a jen brecim. V pátek jdu k jinému lékaři a nechám si vzít krev ať vím jak na tom jsem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.20 20:29
[1citace] @Anonymní píše:
Ahoj,
Děkuji moc za odpovědi. :andel:

Ahoj tohle sem měla v listopadu 2019 před Ms sem si dělala tt který vyšel pozitivně byl tam slabý proužek ale šel vidět dost dobře,, na utz nic vidět nebylo ale hcg bylo pozitivní ale nízké hodnoty.. testovala sem přesto každý druhý den a tt vůbec nesilíl a asi zhruba za týden už tt byl negativní a dostala sem ms,, takže se jednalo tzv o biochemické těhotenství které odešlo s, MS,, tobě držím palečky abysi neměla můj případ ale rozhodně dr,, tě měl poslat na krev,, zkus ještě testnout

• Citovat
  • Nahlásit
957
22.1.20 20:38
@Anonymní píše:
@Miraklo
Moc děkuji! Teď jsem se trochu uklidnila. Už se mi v hlavě honí myšlenky ze je to mimodelozni a jen brecim. V pátek jdu k jinému lékaři a nechám si vzít krev ať vím jak na tom jsem.

Ještě doplním, že dušík z mích testů má už tři roky a spokojeně si spinká v postýlce. Ještě sem můžeš hodit foto testů. Jinak testovat první ranní moč a ve stejnou hodinu, příjem tekutin večer aby byl zhruba stejný, to má pak nejvíce vypovídající hodnotu, pokud jednou piješ málo a podruhé více, tak to test také může dost ovlivnit, stejně tak testování v jinou denní dobu. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat