Zpožděná MS a příznaky podobne PMS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peta.Svarcova
Nováček 2 příspěvky 10.12.17 04:45
6 dni zpozdeni, priznaky podobne pms, test negativni

Ahoj, jsem tu nova, a vim, ze tu jsou podobne diskuze ale i tak mi to nedalo. Je to rok a mesic, kdy jsem porodila bouzel mrtvou holcicku :,( po porodu jsem pul roku brala antikoncepci Ayreen, ted je to neco malo pres pul roku, co se snazime o mimi. Kazdy mesic naivne doufam a bojím se, ze uz snad znovu neotehotnim :( cykly mam nepravidelne, ale vetsinou tak po 30-32dnech, jak kdy. Ted jsem mela posledni ms 4.11, den ovulace 20.11 a to jsme se snazili, ted je to 6 dni od doby kdy bych spravne mela dostat ms a nic, boli me prava bradavka kdyz ji lehce zmacku, pred ms me vzdy bolela obe prsa po stranach, pri prudkem vstavani nebo pohybu citim takove pichani v podbrisku, podbrisek a zada me taky bolel cca 2 dny pred ms, ted ale nic tomu podobne, mam bily vytok, porad mi prijde ze mam mokro v kalhotkach jako kdybych to zrovna dostala. Pisu sem, protoze pri prvnim tehu jsem na sobe nic nepozorovala, o tehu jsem se dozvedela az ve 14tt. Miminko si moc prejem, mozna se na to moc soustredim a kazdy mesic jsem zklamana kdyz ms prijde :( ma to tu nejaka z vas podobne, prosim :(

Reakce:

Pandemie
Kecalka 107 příspěvků 10.12.17 06:27

Tehotenstvi tady muze potvrdit jen lekar. Ten test ale nejspis mluvi za vse. Mozna je lepsi koupit si testy ruznych vyrobcu a udelat 2. Ovulaci mas hlidanou lekarem, delas testy nebo meris b. teplotu? Tehotenstvi jeste znaci lehce zvysena b. teplota, ale tam je lepsi sledovat teplotu dlouhodobe. Jinak bych doporucila podporit snazeni nejakyma bylinkama :hug:

neria55
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 10.12.17 07:14

To spozdeni a příznaky mohou být jen psychicky, taky jsem to tak někdy měla :roll: a TT nejspíš nelže…nebo ovulace mohla být později… nicméně snad mrcha brzy dorazí, ať se můžete vrhnout do dalšího snažení. :kytka:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 10.12.17 07:26

Jestli víš přesně kdy byla ovulace, tak by už byl test pozitivní.

Peta.Svarcova
Nováček 2 příspěvky 16.12.17 15:30

Vcera jsem byla u doktora, rekl mi, ze mam zvysenou sliznici, ze nic nevidi, ale ze to neznamena, ze tam jeste mimi nemuze ukazat. Pichnul mi vyvolavacku a ja doufam, ze mrcha neprijde a ze vyvolavacka pripadne tehotenstvi podpori a na dalsi kontrole uz bude prcek videt. Tak snad. a dekuji vam za odpovedi :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >