6 dní zpoždění - testování den před ms negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 19:07
6 dní zpoždění - testování den před ms negativní

Dobrý den, jak jde už vidět z názvu zajímá mě Váš názor na to, že jsem si den před ms dělala tt a byl negativní. 30. jsem měla dostat ms test jsem si tedy dělala 29. Dnes je 5. a ms furt nikdě. Test jsem si ještě od té doby nedělala co myslíte?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11639 příspěvků 05.12.18 19:09

Tak si ho udělej znovu.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 05.12.18 19:23

Tohle je fakt diskuze o nicem :nevim: kdyby sis ten test udelala dneska znovu,tak vis na cem jsi a muzes pripadne zavolat doktorce,ze Ti meska MS,ale TT mas negativni :roll: jak mi mame vedet,co se v Tvem tele deje?? :zed:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44258 příspěvků 05.12.18 19:27

Můj názor? Že moc nepobírám tu netrpělivost testovat už před MS a pak klídek při takovémhle zpoždění a test už netřeba. Jinak můj názor na to, zda jsi nebo nejsi těhotná, nemá nejmenší vliv, při zpoždění se to stát může. Nebo nemusí.

karkarka
Závislačka 3074 příspěvků 05.12.18 19:38

Co myslíme? Ze kdybys misto zakládání milionté diskuze na toto téma počůrala test, mela bys jasno. Tady to fakt neni thebska vestirna a do delohy ti nikdo nevidi.

kristyn.g
Závislačka 2977 příspěvků 05.12.18 19:55

určitě jsi těhotná :kytka:

Celina
Závislačka 3940 příspěvků 05.12.18 20:17
Keshi
Závislačka 2894 příspěvků 06.12.18 01:47
@Anonymní píše:
Dobrý den, jak jde už vidět z názvu zajímá mě Váš názor na to, že jsem si den před ms dělala tt a byl negativní. 30. jsem měla dostat ms test jsem si tedy dělala 29. Dnes je 5. a ms furt nikdě. Test jsem si ještě od té doby nedělala co myslíte?

Vždycky je lepší testovat až po vynechání. Takže teď je ideální čas na testík. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >