6 dnů před MS pozitivní těhotenský test

29.5.21 08:08

6 dnů před MS pozitivní těhotenský test

Ahoj holky, chci se zeptat jestli má někdo zkušenost s pozitivním těhotenským testem 6 dnů před MS.
Po porodu na sobě cítím ovulku i těhu. Jsem teď po 2 SP a teď mám pozitivní test. Tento měsíc se mi posunula ovulace a měla jsem ji hned po MS. S přítelem jsme měli sex a vypadá že to vyšlo. Takhle brzo před MS jsem si test dělala proto, že jsem na sobě cítila že je něco jinak. Dnes je třetí den co testují a čárka sílí takže je to asi fakt možné. Jen bych rada věděla jestli se to nekomu taky stalo. Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29.5.21 08:30

Ano, i mně se stalo, že čárka sílila. tak to už jsme dvě :palec: :lol:

ps: s posunutou ovulací jsi si automaticky posunula termín předpokládané příští MS, že jo. to není třeba zdůrazňovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1128
29.5.21 08:30

Zbytečně se stresuješ.. můžeš dostat MS a budeš zklamaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.21 08:34

@Sedmnactnulajedna ano, to samozřejmě beru v potaz proto jsem si to počítala s posunutou ovulkou. Vychází to opravdu 6 dní před MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.21 08:35

@Dara90 nestresuji se, jsem naprosto v klidu. Jen mě zajímá jestli měl někdo pozitivní test také takhle dopredu. A jak jsem již zmiňovala, poznám na sobě jak ovulku tak těhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
29.5.21 08:44

@Plameňák29 test bývá pozitivní tak 2 tydny po ovulaci, pokud jsi ji měla dřív jak v pulce cyklu, tak můžeš mít pozitivní test dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497
29.5.21 08:51

Tak spíš počítej, kolik dní po předpokládané ovulaci byl ten test pozitivní. Osm dní poté je to dost nepravděpodobné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.21 09:54

@JanaDaR 10 dnů po ovulaci jsem měla slaboučkého ducha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17568
29.5.21 10:06
@Plameňák29 píše:
@Dara90 nestresuji se, jsem naprosto v klidu. Jen mě zajímá jestli měl někdo pozitivní test také takhle dopredu. A jak jsem již zmiňovala, poznám na sobě jak ovulku tak těhu.

Pokud se ti posunula ovulace dřív, tak by i menzes přišla dřív..tělo není stroj proto to možné je a stává se to…úplně stejně tak, jako mají některé pozitivní test až několik dní po vynechání…vše se odvíjí od toho, kdy ovulace je…přeji ať test sílí dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.21 14:10

@Bobby ano to já vím a proto jsem posunula i o ty dny i menstruaci. A vychází to právě i tak že jsem měla pozitivní test od 6 dnů. Překvapilo mě to. Proto se tu ptám. Jinak moc děkuji. Věřím že teď už bude vše v pořádku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat