6letá dcera občas velmi smrdí potem

Anonymní
9.5.20 23:35

6-letá dcera obcas velmi smrdi potem

Dnes jsme prisli z vyletu a ten smrad byl fakt hrozny a to se moc fyzicky nenamáhala. Dceři je 6,5 a už snad víc jak půl roku se občas silný zápach z podpaží objeví. Je štíhlá, sportuje, aromaticke potraviny neji. Někdy po relativně namahavem tréninku nic a někdy po obyčejném dni hrozný. Dnes jsem treba citila oder i po vydrhnuti mydlem. Začíná mě to znepokojovat, zavolám doktorce, ale chtěla jsem se touto cestou zeptat, zda s tím někdo z vás nemá zkušenosti…
Ten zápach není nějak hodně štiplavý, přijde mi takový pubertalni :nevim:, ale na to má proboha ještě čas, ne? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18542
10.5.20 00:17

Jaké nosí oblečení? Z jakých materiálů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35339
10.5.20 00:26

Urcite musi k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
10.5.20 00:33

Musí k dr. Mohlo by se jednat o predcasnou pubertu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.20 00:42

U nas to stejne. Pozoruji od nejakych peti u holky a kluk ma pet a to stejne. Nosi bavlnena tricka a kazdy den cista. Nas doktor tomu nepriklada vahu. Myslim, ze dnesni deti dospivaji drive a take strava zalozena na rychle “rostoucich” kuratech dela svoje.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.20 01:47

Zrovna tohle řeším u osmileté. Začala být cítit potem a ucpávají se jí póry kolem nosu a v ohybu na bradě, vypadá to jako kdyby se jí splašily hormony. Když mi kamarádka řekla, že její dcera menstruuje od 10 let, tak se opravdu začínám bát, že jí začíná puberta. Co s tím nevím. Prosím nechat anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
34816
10.5.20 06:18
@Anonymní píše:
U nas to stejne. Pozoruji od nejakych peti u holky a kluk ma pet a to stejne. Nosi bavlnena tricka a kazdy den cista. Nas doktor tomu nepriklada vahu. Myslim, ze dnesni deti dospivaji drive a take strava zalozena na rychle “rostoucich” kuratech dela svoje.

Tak je necpi jen kuřecím. Synovi je 5 a nic nepozoruju. Ani když se spotí v noci, není cítit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.20 08:08

Cerny tecky na nose ma taky :?. Já dostala první menstruaci ve 14, tak jsem dufala a teda stále doufám, že to dcera bude mít podobný. Omezíme kuřecí.
Jinak oblečení nosí bavlněné, na sport funkční trička, tím to není.
Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
35339
10.5.20 08:20

Hlavne musi k dr. Ten ji vysetri krev a pripadne posle na endokrinologii. Ale je treba vysetrit i krevni cukr. S tim masem je to hovadina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.20 08:31

@vodolejka Zajdeme, hned v pondělí ji zavolám.

• Citovat
  • Nahlásit
34816
10.5.20 08:44
@Anonymní píše:
Cerny tecky na nose ma taky :?. Já dostala první menstruaci ve 14, tak jsem dufala a teda stále doufám, že to dcera bude mít podobný. Omezíme kuřecí.
Jinak oblečení nosí bavlněné, na sport funkční trička, tím to není.
Zakl.

Nemyslím, že by předčasně dospívala jen z kuřecího. Ale není nad pestrou stravu. Libově hovězí nebo krůtí je taky dobré jíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3671
10.5.20 08:56

To není jenom kuřecí. Živočišné produkty a jejich vysoký podíl v dietě jsou jednou z hlavních příčin, proč dnes dívky menstruují dřív než v minulosti - a s tím jde ruku v ruce hromada dalších zdravotních rizik. Těch studií je dneska už řada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3312
10.5.20 10:04

Ahoj, urcite vezmi k lekari, nasi male je zhruba stejne a nikdy tohle nebylo. Ani pres parne leto a litani. Drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat