Reklama

6. měsíční dítě- mohu to po pauzách s UM ještě rozkojit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 13.06.10 18:05
6. měsíční dítě- mohu to po pauzách s UM ještě rozkojit?

Ahoj holky, kojila jsem plně 6 měsíců, pak se mi nevím proč zdálo, že malý nemá dost, tak jsem začala dávat UM a příkrmy a nakojila jen občas…

Samo, že mléko se pomalu ztrácelo, ale ještě pořád něco málo odsaju, ale opravdu žádný zázrak…

Teď si rvu vlasy, že jsem byla tak b..á s prominutím.

Je tady někdo, kdo udělal taky takovou blbost (pochybuju) a povedlo se ještě rozkojit tak, aby stačilo pouze MM a příkrmy?

Děkuji!!!

Reklama

Reakce:

Pethul
Kecalka 139 příspěvků 13.06.10 18:11

Tak já jsem byla v nemocnici na 14 dní, když měl malý 4,5 měsíce. Snažila jsem se odstřikávat, ale jelikož jsem byla na kapačkách, tak né vždy se to podařilo. Malýmu se teda dávala UM a po příchodu domů jsem opět nastartovala jen kojení. Kdykoliv chtěl, tak jsem ho přiložila k prsu a za pár dní to bylo v pohodě a příkrmy jsem pak opět zavedla ke konci 5-tého měsíce + kojení.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >