6. měsíční dítě- mohu to po pauzách s UM ještě rozkojit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 13.06.10 18:05
6. měsíční dítě- mohu to po pauzách s UM ještě rozkojit?

Ahoj holky, kojila jsem plně 6 měsíců, pak se mi nevím proč zdálo, že malý nemá dost, tak jsem začala dávat UM a příkrmy a nakojila jen občas…

Samo, že mléko se pomalu ztrácelo, ale ještě pořád něco málo odsaju, ale opravdu žádný zázrak…

Teď si rvu vlasy, že jsem byla tak b..á s prominutím.

Je tady někdo, kdo udělal taky takovou blbost (pochybuju) a povedlo se ještě rozkojit tak, aby stačilo pouze MM a příkrmy?

Děkuji!!!

Reakce:
Pethul
Kecalka 139 příspěvků 13.06.10 18:11

Tak já jsem byla v nemocnici na 14 dní, když měl malý 4,5 měsíce. Snažila jsem se odstřikávat, ale jelikož jsem byla na kapačkách, tak né vždy se to podařilo. Malýmu se teda dávala UM a po příchodu domů jsem opět nastartovala jen kojení. Kdykoliv chtěl, tak jsem ho přiložila k prsu a za pár dní to bylo v pohodě a příkrmy jsem pak opět zavedla ke konci 5-tého měsíce + kojení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >