Spánek půlročního dítěte

5
22.1.21 18:55

6 mesicni miminko a nocni spanek

Nas sestimesicni syn nikdy neprospal celou noc a každý tyden v podstatě spava jinak, par tydnu zpátky (když jsem mu před posledním mlékem na noc zacala davat banán s jablkem) se mi ale konecne začal budit jen jednou kolem čtvrté ráno na mliko a pak spal vetsinou do půl seste (chodi spat mezi šestou a půl sedmou, vic nevydrzi). Mezitím se vzdy parkrat vzbudil, ale spis až nad ranem - podal se mu dudlik a spal dal, lepší dny to bylo dvakrát za noc, horsi dny třeba čtyřikrát. S usinanim nikdy problém nebyl, spaval okamžitě po polozeni do postele. Poslední tyden je ale kazda noc horsi a horsi. Myslim, ze mu lezou zoubky - strasne slinta, přes den bývá obcas nervózní, place, i když zdurele dasne nemá. Ale do toho mu navíc tece z nosu, chrochta, pokaslava, blinka, přijde mi zahleneny. A to jeden den - další zase nemá nic. Nekdy přes den žádný problém a na noc mu to všechno začne. Muze to byt spojeno se zuby? Uspavani nám trvá, maly place, dudlik nepomaha. V noci se budi, včera byl dvě hodiny vzhuru a hystericky plakal. Pokud to jsou opravdu zuby a s tím spojené potíže, mate tip, jak mu ulevit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.1.21 18:56

To číst nebudu :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
2033
22.1.21 18:56

A proč mu nedáš aspoň na noc nurofen?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.1.21 18:57
@Anonymní píše:
To číst nebudu :jazyk:

Však v poradku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.1.21 18:58
@PeBa12 píše:
A proč mu nedáš aspoň na noc nurofen?

Zkoušela jsem, nemela jsem pocit, ze by to něco vyřešilo, i proto přemýšlím, jestli to opravdu jsou ty zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3229
22.1.21 19:36

Deteti se to spani zmeni jeste tolikrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1384
22.1.21 20:34

Mám dítě o rok starší a taky ještě nikdy nespalo celou noc… spánek se dětem. meni každou chvíli. Někdy příjdeš na nějaký důvod, jindy ne. Nemůže ho bolet břicho z toho novyho jídla? Nebo horko, zima, tlacici pyžamo…vyzkoušej všechny tyto blbiny a uvidíš. Nenaučil se nějakou novou dovednost? To děti taky někdy chvíli spí hůř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4802
22.1.21 20:41

Prvni rok zivota jsme skoro nespali. Budila se nam mala klidne co 15 minut. Pak 2 hodky klidne vzhuru. Celou noc nam spi az od 4 let :-D
zuby to byt muzou ale taky nemusi… ja bych treba jen tak preventivne nurofen nedavala. Proste ne kazde dite v noci spi… trosku nam pomohla pak hačka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat