6. měsíční miminko jak odnaučit palec a naučit dudlík při usínání

16
8.10.20 08:49

6. mesicni miminko jak odnaucit palec a naucit dudlik pri usinani

Dobry den, mate nektera zkusenost, jak odnaucit 6 mesicni miminko cucat palec pri usinam a naucit ho na dudlik? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1682
8.10.20 09:09

Nijak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
8.10.20 09:47

@skorotehotna tak ted jsme prisli z prochazky, mame rukavicku. A kdyz se zacal vztekat, ze nemuze strcit palec do pusy, dala jsem mu dudlik a prekvapive ho prijal a spinkame :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
8.10.20 09:56
@Ivet_Stepi píše:
@skorotehotna tak ted jsme prisli z prochazky, mame rukavicku. A kdyz se zacal vztekat, ze nemuze strcit palec do pusy, dala jsem mu dudlik a prekvapive ho prijal a spinkame :lol:

No tak hlavně, že jste si nasadili rukavičku oba dva. Promiň, ale ty neslyšíš jak uhozeně to zní…? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
8.10.20 10:27

@PeBa12 promin, ale neslysim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6839
8.10.20 10:29

Dudlik určitě lepší než palec, takže bych to zkoušela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3354
8.10.20 10:41

Ten mateřský plurál je proste strašný a ještě horsi je, ze to ty matky nevidí.

Jinak syn taky cucal ruce, ale on si strkal celou ruku a byl jak cvrcek, dávala jsem mu na ruce ponožky, když šel spát a dudlík, trvalo to asi 4 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
8.10.20 11:06

@Verurizeckova no nevidim :D a taky ti u toho strasne brecel? A nakonec tedy usnul? A po tech 4 dnech uz palec necucal a nechal si dudlik?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
8.10.20 12:49
@Ivet_Stepi píše:
@PeBa12 promin, ale neslysim…

Mě se za to omlouvat nemusíš, to spíš tvému okolí až budete mít prdíky, budete špatně papat apod. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
9.10.20 02:20

Zkoušet a zkoušet. Naše mimi to nakonec vzdalo po prvním očkování. ( měla 4,5m). Od té doby už preferuje dudlík. Ale byl to boj tak měsíc. Nechtěla dudlík, natahovalo jí to a nevěděla co s ním. Ale jak se naučila cucat palec, tak jsem jí tam pořád dudlík zkoušela dávat a jednou to prošlo. Od té doby má i klidnější noci. Nemusím co hodinu kojit, stačí dát dudlík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
9.10.20 17:27

@Garfilsd tak muzu rict, ze to vypada, ze uz ho vzal na milost, jen doufam ze nebudu porad vstavat, kdyz vypadne;) zatim to bylo prvni noc, ale celkem dobry…tuk tuk :lol: sice v noci davam rukavicku, ale snad to nebude trvat dlouho a na palec zapomene 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
9.10.20 20:38

@Ivet_Stepi
Vždycky ho po nějaké době vyplivne, dám dudlík stranou, ať vím, kde ho podle potřeby hledat. Ze začátku si občas ještě nacpala palec. Tak stačilo jen palec vytáhnout a dát dudel… první týden jsem se ještě dost budila a kontrolovala… teď už o palci skoro neví😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama