6 měsíční se budí v noci na kojení i 7x

235
22.3.20 13:04

6 měsíční se budí v noci na kojení i 7x

Čaute ženy,

chci se zeptat, poradit se, uklidnit ohledně mého 6 měsíčního syna, který se v noci budí i 7× na kojení. Je to teda vyčerpávající, to každá dobře ví, ale i tak mám dojem, že se organismus matky na tyto stavy taky nějak alespoň trochu adaptuje a nemůžu říct, že mě to kdoví jak moc obtěžuje, i přesto bych se už trošku někdy vyspala :mrgreen:

Zkoušela jsem na první večeři kaši, na noc UM i mlíčko s kaší a nic :nevim:

Takže budu ráda za rady :) moc díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

166
22.3.20 13:07

@wanttobemom bohužel neporadím :(, moje 20-ti měsíční dcera se stále budí tak 4×-5× za noc na UM, takže si ráda přečtu nějaké rády :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2584
22.3.20 13:23

Radu žádnou neznám. Buď vydržet a nebo si vzit male k sobě a kojit ve spanku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6279
22.3.20 13:23

@wanttobemom mozna te ma jako dudlik, na uklidneni, ujisteni, ze tam jsi…dcera byla taky takova, ke konci pila a dudala co hodinu :nevim: Ve 20m jsem prestala kojit a spi celou noc (kdyz ji netrapi zuby ci nejaka nemoc) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
22.3.20 13:26

Je to normální, v této situaci rozhodne nedávejte UM, používání lahvičky muže způsobit problémy s kojením…a kojení je v této situaci přece jen pohodlnější než vstavani k přípravě UM…přečtěte si informace k nočními kojení, viz níže…časem se to bude zlepšovat a každé miminko se jednou naučí spát celou noc.. :kytka:
https://www.mamila.sk/…ne-dojcenie/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
1.4.20 13:01

@wanttobemom moje malá tohle dělá vždycky, když jí rostou zuby (i 3 týdny před prořezáním) nebo se jí něco špatného zdá a ujišťuje se, jestli jsem s ní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama