6 měsíců a v noci špatně spí

Anonymní
21.2.21 07:11

6 měsíců a v noci špatně spi

:D Zdravím prosím o radu uz jsem hotová :D
Malý má 6 měsíců a už asi tak 4 týdny špatně spí. Má jeden zoubek dole a druhý nevypadá že by se klubal. Chodí spát v 7 hodin to papá kaši, v noci mlíčko nepije. Říkala jsem si že by se budil hlady ale to asi ne protože když mu to mliko dám stejně nespí. No a usne v 7 a budí se třeba co půl hodiny co hodinu. Vždycky mu dám dudlík musím ho otočit a dát mu třeba rukuw, nebo mu zpívat, pořád se kroutí jak kdyby nemohl najít polohu na spaní nevím 😁 když si ho vezmu do postele k nám stejně se tak kroutí, prdět prdí dobře. Mám postýlku nalepenou hned na svojí tak mě napadlo dát jí třeba dál od nás? Čajík v noci nechce vůbec. Už jsem z toho na prášky nevím co zkoušet už, furt si říkám že to jsou zuby ale to nevypadá. nemáte někdo podobnou zkušenost? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63583
21.2.21 07:37

Za mě asi ty zuby.. To je pak vždycky peklo :think: já na noc privazala do šátku a spala jsem s ním v křesle.. Tedy s druhým, třetí má 4 měsíce, zatim dobrý :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8208
21.2.21 07:38

Bolí ho břicho z té kaše na noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
640
21.2.21 08:11

Té naší to taky dělala kaše na noc, teda spíš jakákoliv večeře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13860
21.2.21 08:40

U nás začalo spací sado-maso taky v šesti měsících. Pachatelem byl velky skok v psychomotorickem vyvoji, nervova soustava nestíhala zpracovat všechny zážitky. Trochu pomohl spací čaj (pred spaním). Odeznelo to asi ta mesic - a prislo teda zas neco jinyho, ale u nas je spani boj uz mesice… Zuby to klidne byt můžou. To, ze je nevidíš, nezmamena, ze se nic nedeje a nebolí to. Můžeš zkusit maznout calgelem, nebo kdyz to bude hodne blby, tak Nurofen. A jestli jsi na homeo, tak Viburcol.

S tou postýlkou, pry jsou děti, co potřebují svuj klid, moje dcerka se v te době definitivně přestěhovala přímo do naší postele…

Jo a kaši dcerka večeří taky a nema to zadny pozitivní ani negativní vliv :think:

Tak muzes zkusit ten caj, leky na zuby, hybat s postýlkou… A nebo prostě vydrž, prejde to :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
3.3.21 12:28

Já se také přidávam. Radu nemám, spíš také potřebuji. Moje malá nyní 7 měsíců spí přesně takhle od 5. měsíce. Do té doby spala celou noc třeba do 5 do rána kdy se najedla a spala ještě do 7. Od toho 5. měsíce se v noci neustále budí, někdy jen brouká, někdy pláče. Kolikrát nechce ani dudlík… Už sme zkusili dát ji do jiného pokoje, postavit postýlku jinak, změnit večeři. Jediné co vždy pomohlo tak bylo že spala třeba na chalupě nebo u mých rodičů. Tam spí krásně.. Taky už jsem z toho zoufalá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat