6 měsíců jakou autosedačku zvolit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katerina Pa
Povídálka 25 příspěvků 20.05.19 18:41
6 měsíců jakou autosedačku zvolit?

Ahoj maminky potřebovala bych se poradit ohledně autosedačky naše holčička má 6 měsíců a 8 kg zatím jezdí ve vajíčku ale začíná jí být trochu těsné koukala jsem že je jen do 10 kg. Ještě chvíli v něm jezdit může ale chtěla bych mít trochu času se po nějaké jiné sedačce poohlédnout. Takže moje otázka zní jakou sedačku máte a jak jste s ní spokojené popř. Kolik třeba stála :palec: Chci koupit kvalitní ale třeba větší vejce nevím jestli by se vyplatilo ještě kupovat. Předem děkuji za odpovědi :)

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 11415 příspěvků 20.05.19 18:45

Kup kategorii 0-18 kg

35ja
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 20.05.19 18:57

A nemáte v tom vajíčku ještě tu novorozeneckou vložku? stačí ji vyndat a malá bude mít více místa

BelAir
Kecalka 139 příspěvků 20.05.19 19:06

Mimo dotaz, ale nezáleží na váze ale na výšce. Jakmile začne hlavička vykukovat z autosedačky, je čas přejít na větší.

Zoui
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 20.05.19 19:15

Nas malej byl docela velkej, takze nam vyrostl z vajicka v 6 mesicich (vaha ok, ale vyska byl problem), kdy jeste nesedel.. Takze jsme zvolili autosedacku 0-18, joie steady moonlight, https://autosedacky.heureka.cz/…ght/recenze/ ktera je nejdriv protismerna jak vajicko a pak se da otocit posmeru a posadit.. Maly v ni vydrzel do tri let (a to furt neni zadny drobek :D) a byli jsme s ni nesmirne spokojeni. Ted uz dostal novou 9-36, ale hlavne proto, ze tahle poputuje sourozenci (jeste chvilku by v ni klidne mohl byt). Pokud se z vajicka bude presouvat v dobe, kdy sedi, sla by klidne i do 9 az 36, nejakou s pultikem.

Janli
Echt Kelišová 8846 příspěvků 20.05.19 22:12

Některý vajíčka jsou hodně úzký, měla jsem Maxi Cosy a je fakt, že si dcerka málem vykloubila ramínka. Kupovala jsem 0-18kg Romer First Class Plus. Spokojená jsem s ní moc, pořizovala jsem ji i pro druhé dítě. Mám obě holčičky hodně velký, takže mi z vajíčka vyrostly hodně brzy. V každém případě je ale lepší, když je dítě ve vajíčku co nejdéle. V půl roce bych se koukla nejdřív po prostornějším vajíčku do 13kg, klidně bazarovku.

Váš příspěvek
Reklama