Reklama

6-ti leté dítě - mobil v nemocnici?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mrazik6
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 1 inzerát 06.02.17 22:06
6-ti leté dítě-mobil v nemocnici?

Daly byste svému dítku mobil do nemocnice v případě zákazu návštěv? Bohužel právě tuto situaci žijeme. Syneček-1.třída-dost si už po nemocnicích užil, ale tentokrát tam bude prvně 10 dnů sám, upoutaný na lůžku a zrovna je tam - doprčic - karanténa, kvůli chřipkové epidemii… Když dám mobil, probrečí mi tam nejspíš celé dny, když nedám - nemůžu popřát ani dobrou noc… nevím..

Příspěvek upraven 06.02.17 v 22:21

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4734 příspěvků 06.02.17 22:12

Ja bych asi dala, pokud je teda mit muzou, 10 dni svoje dite ani neslyset by me mrzelo a jemu treba taky nebude tolik smutno, kdyz bude moct komukoliv zavolat…

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 06.02.17 22:13

@diskettes a co se domluvit se sestřičkama, že by mobil měly u sebe a vždy ho je synkovi donesly na pár minut před spaním? Aby si s vámi popovídal, pak by ho sestřičky odnesly, synka případně uklidnily, ujistily…

mrazik6
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 1 inzerát 06.02.17 22:16

@mischelinka To by snad šlo, díky za nápad. Já teda doufám, že karanténu brzy zruší…

mrazik6
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 1 inzerát 06.02.17 22:17

@Kriss Tina Jenomže on by volal pořád - a všichni bychom byli rozlítostnění ještě víc.

Talitha
Extra třída :D 13348 příspěvků 06.02.17 22:17

Dala bych mu ho, přijde mi to normální.

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 06.02.17 22:18

Držím palce a myslím, že to syn zvládne lépe než vy. Děti jsou odolné. Zkusila bych i motivovat, že se na něj budete těšit a že po návratu jej bude čekat nějaká odměna za statečnost. Prostě bych i motivovala hodně slovně a trošku i úplatkem. Držte se

mrazik6
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 1 inzerát 06.02.17 22:20

@mischelinka Jasně, úplatu už má naslibovanou - všechno vysvětlené, všemu rozumí - dokonce ani píchat ho tam nebudou… Stejně je to těžké. Díky

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 06.02.17 22:24

@diskettes Můžu se zeptat, proč tam nejsi s ním? Neber to ve zlém, dceru čeká plánovaná operace za rok, dva, bude jí devět, neumím si představit ji nedoprovázet.

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 06.02.17 22:25
@diskettes píše:
@mischelinka Jasně, úplatu už má naslibovanou - všechno vysvětlené, všemu rozumí - dokonce ani píchat ho tam nebudou… Stejně je to těžké. Díky

to naprosto chápu, sama bych to těžce nesla. Váš syn je šikula, že chápe a spolupracuje, ten to zvládne moc dobře. Může tam mít třeba nějakou elektronickou berličku, díky které by čas utíkal lépe a nemyslel na stesky?

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1974 příspěvků 06.02.17 22:28

Co je to za špitál? Dítě má právo na pobyt v nemocnici s rodičem. I v případě zákazu návštěv kvůli chřipkám může být dítě přijato s matkou (otcem, babičkou), pravda musí se to zaplatit, ale10 dní bez možnosti návštěvy bych své dítě samotné v nemocnici nenechala. Pokud to situace povoluje, vydupej si příjem člena rodiny. Pracovala jsem v dětské v Brně a i přes chřipky maminky na nvštěvy chodily a s malými dětmi se hospitalizovaly

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 06.02.17 22:30

V techto letech jsme dite v nemocnici nemeli, kdyby ano a samotne, tak mobil dostane.
Holka kvuli pohybu na krouzky mela mob.od prvni tridy, to napred dostala stary, vyrazeny a ted v 8r.na vanoce novy.

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 06.02.17 22:34

@králíkovna
My jsme karantenu zazili v Hodonine, kdyz holce bylo 15 mes. a dostala rotaviry, neexistuje s ni zustat v nemocnici, byla na jip, zadne navstevy a nej bylo, ze volat primari, dodnes jim to nemuzu odpustit. Ale holka tehdy byla tak, ze nebyl cas na prevoz jinam nebo se s nima hadat.
To taky byla ta bud praseci nebo ptaci chripka.

Helileli
Závislačka 2772 příspěvků 06.02.17 22:36

Já osobně bych dala synovi svůj tablet s možností telefonování, měl by tam paměťovku plnou pohádek, nabíjecí simku, pokud je v nemocnici WiFi, tak by sjížděl pohádky na YouTube (u nás wifinu mají a překvapivě rychlou, stačí požádat o heslo).
Když byl v čerstvých 6 jednu noc sám, měl u sebe tablet s pohádkami, já tam s ním být nemohla z kapacitních důvodu. 10 dnů je síla, moc přeju, ať už je to za vámi a jste zase spolu.

mrazik6
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 1 inzerát 06.02.17 22:45

Holky, on tam má tablet, herní konzolku, i své oblíbené hračky a dvd. Mobil - starý - dostal k nástupu do první třídy. Tady problém není - jen jestli mu ho tam nechat. Za pobyt bych platila 650 Kč/den, ale hlavně mám doma ještě tříměsíční miminko a dcerku druhačku. Špitál už dobře zná - není tam zdaleka poprvé - jen toto omezení nám to hodně komplikuje - Jinak by s ním přes den pořád někdo byl - prostřídali bychom se, jak by to šlo…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama