6. tt jaké to máte vy? Pocity atd.

1482
30.7.13 09:43

6 tt jake to mate vy? Pocity atd..

Ahoj holky, chci se zeptat jak se citite a jak to mate v 6 tt. Jsem k dnesnimu dni 5+3 a zatim me teda pekne boli podbrisek a bedra jako bych to mela dostat ale spis az k veceru pres den si pripadam jak nafouklej pumlic.. :) jsem objednana na utz 8.8. Takze jsme prcecka jeste nevideli, ale testu uz probehla kupa :) piste moc dekuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11341
30.7.13 10:05

6tt jsem se ještě necítila nijak. Až od 8tt jsem začla víc čůrat, všechno smrdělo, přestala jsem jíst a pořááááád jsem spala i 16 hodin v kuse. :D jinak hlava nebolela, nezvracela jsem a pořád jsem jedla citrony a kiwi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
30.7.13 10:38

Mě v 6.tt bylo strašně, ale trvalo to jen tak do 10.-11.tt bolely mě prsa, bolelo mě břicho jako při MS, zvracela jsem, nechut k jidlu. A to jsem ještě ani nevěděla že jsem v tom.. ale na nevolnosti mi trošku pomohlo když ráno jsem se vzbudila mít u postele bud suchej rohlik nebo bebečka a sníst to než vstát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10555
30.7.13 10:43

Tak me 6tt bylo dobre, horsi to bylo dva tydny na to, to mi zacali celodenni nevolnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
559
30.7.13 11:40

Ahojte, já jsem dnes 6+2tt a mám hrozně smíšený pocity. Několik dní jsem měla návaly hladu, pak najednou nic a teď je mi v jakékoliv jiné než vodorovné poloze na zvracení. Navíc mě přestaly tolik bolet prsa, mám už jen citlivé bradavky (intenzita je různá)… Jsem po dvou revizích, tak doufám, že to tentokrát dopadne dobře :,(

ttt

Komplet

fda 700 Kč
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.13 13:22

Ahoj, ráda bych se přidala do diskuze. Nyní jsem 7tt a už čtvrtý den mám celodenní nevolnosti. :( Pomáhá jen zázvor…trochu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lyc
3
30.7.13 16:09

Ahojky, já jsem na tom podobně - podle testíků a výpočtů jsem nyní v 5tt (4+6tt) - a vůbec nic mi není krom tlaku v prsou a sem tam únavy :D Na ultrazvuk jsem objednaná k paní doktorce na 7.8. - už teď se nemůžu dočkat, chci vědět jestli je všechno v pořádku. Držím palečky ať ti všechno vyjde 100% pozitivně a dobře :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
30.7.13 17:33

Ahoj těhulky :mavam: Jak se máte??? :-)
Já jsem 6+3 tt :dance: Na zvracení mi zatím není, jen někdy mám žaludek na vodě, jinak návaly hladu až je mi špatně, mám skoro pořád, takže teď jen jim a jim :lol: Jinak bříško nafouklé a přijde mi, že už je malinko vypouklé nebo co :nevim: Možná z toho jídla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
30.7.13 19:54

Ha ha, ja jsem mela nepravidelnou menstruaci, takze v 6tt jsem jeste ani netusila, ze jsem tehotna. Nejake drobne naznaky byly, ale ja jim neprikladala vahu, protoze jsme se o mimco pokouseli uz dva roky a zdalo se, ze to prirozenou cestou nepujde. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
30.7.13 20:01

@Iliseek můžeš být prostě nafouklá a zvětšuje se děloha. Jinak nějaký větší zvětšení si spíš namlouváš. Dítě nemá skoro ani 1mm. Do konce prvního trimestru budeš vypadat max jakoby jsi se přejedla. :D na mě to bylo vidět až od 7 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
30.7.13 20:14

@mejdylko tak jasně, že si nemyslím, že bych měla už břicho :-) Nikdy jsem nebyla úplně plochá :-) Malinko vypouklé břicho jsem měla pořád. S růstem bříška počítám až od 4 měsíce. :-) Na někom je to poznat, dříve, na někom později, u švagrový nebylo bříško vidět skoro vůbec, ani těsně před porodem :lol: Jsem si pořád říkala, kdy už jí vyroste a pořád nic :-) To se někdo má :-) Také bude jiné bříško po druhém mimi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
30.7.13 20:36

@Iliseek no uvidíš sama… to je pořád nic nic a najednou se dítě přetočí a budeš mít mičudu. :D já druhé nechci, takže nebudu mít s čím porovnávat. Ale uvidíme za pár let, třeba to přehodnotim :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
30.7.13 20:42

@mejdylko jo uvidíme, jaké břicho budu mít :dance: To já chci 2 děti určitě :-) 2 a dost :-) Přijde mi to akorát… Zabaví se spolu, kdežto jedno dítě bude samo :( Ale to je na každém, jak to chce :-) Navíc nejlepší je věkoví rozdíl do 4 let.. Mám bráchu o 4 roky a druhýho o 8. Vždy jsem si spíš rozumněla s tím mladším. Když mi bylo 10, nejstrašímu bylo 18, tudíž jsme si neměli skoro co říct :-) samozřejmě teďkon si rozumíme hodně, mám synovečka rok a 4 měsíce a tak jim ho někdy hlídám, máme teď super vztah… Ale jako dítě bych preferovala mladšího :-) Já pak otravovala rodiče aby si se mnou hráli, musela jsem je hodně otravovat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
30.7.13 20:53

@Iliseek heh.. já vždycky taky chtěla 2 děti, ale z určitých důvodů je nechci. Hlavně existečních. Pokud se z toho všeho jednou vyhrabem tak možná. Hlavně nechci 2 vřískající usmrkaný děti. Na to prostě nemám. Asi jsem sobec, ale cítím to tak. Hlavně chci dítěti mít co nabídnout a se dvěma bych jim nabídla maximálně tak seno :D bráchu jsme měla o 3 roky mladšího a nic moc vztah, až v dospělosti to bylo fajn. Pak mám o 15 let mladšího a to škoda mluvit. Toho mám zakázanýho vídat, to je ještě dítě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mamina misina
14.10.13 09:02

6tt poradte

Holky a mate taky nejake psychicke potize? Kdyz sem teda 6ttplus 2 tak je to kolikaty tyden? Je to 6 nebo 7? A myslite, ze rozdil mezi 5 a 6 tyden je velky, ze by se pani doktorka mohla seknout? Dekuji vam za odpoved moc!! :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama