6 týden těhotenství a plod prý nikde

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 09:25
6 týden těhotenství a plod prý nikde

Ahoj, prosím anonymně… Zjistila jsem, že jsem těhotná. Poslední datum menstruace byl 28.12.2018. Dělala jsem si těhotensky test, kde snad neubehlo ani 30 s a ukázala se druhá čárka. Letěla jsem k MUDr. Dle jeho výpočtu jsem 5+4 ale na ultrazvuku je vidět pouze plodové vejce a dle něj nic dalšího. Dneska mi bral krev a přidalo se mi trošku špinění (ale to jsem měla i první holčičky). A narodila se v pořádku. Řekl mi, že počkáme ještě 14 dní a pokud nebude žádná změna, pošle mě na revizi. Zároveň mi též sdělil, že když se blíží zánik těhotenství, žena ztrácí těhotenské příznaky. U prvního těhotenství jsem strašně zvracela. Teď nic. Ale prsa mě stále bolí. Asi potrebuju uklidnit, zda-li to měl někdo stejně. Jsem uplne vystresovana. Posílám i fotku z ultrazvuku. :,( :?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 6. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7816 příspěvků 1 inzerát 06.02.19 09:33

Ahoj,podle čeho dr.ten výpočet dělal?? Podle MS ?? Pokud ano, tak to nemusí vůbec nic znamenat, mohla jsi mít posunutou ovulaci. A to, s těmi mizejícími příznaky, to bych taky nebrala. Kolikrát má žena příznaky, protože si tělo myslí, že těhotná je a ona není. A navíc takhle brzo spousta žen ani příznaky nemá, protože nejsou tak citlivé na HCG..

Být tebou tak se zkusím uklidnit a čekat, nic jiného nezbyde. Řekla bych, že jsi šla zbytečně brzo. Ale definitivní soudy bych opravdu neříkala. Držím palce :kytka:

Janli
Kelišová 7298 příspěvků 06.02.19 09:39

Oba jste i s doktorem praštění, promiň :D. Ty jsi těhotná podruhý a běžíš s počůraným testem na gyndu. Tak se nediv, že tam nic neviděl. Je BRZO! Mohla jsi mít později ovulaci. Na gyndu se chodí až v 7-8tt, aby už bylo jasné, že je srdeční akce. A doktor je mimoň taky. Měl tě poslat domů, ať přijdeš za dva týdny a tě strašit nesmyslama. :roll: Takhle brzo vynášet soudy o těhotensví, je nesmysl. A těhotenský příznaky jsou tak hrozně individuální, že se z nich taky usuzovat nedá. Počkej dva týdny a uvidíš.

Příspěvek upraven 06.02.19 v 09:40

ElucaK
Kecalka 266 příspěvků 06.02.19 09:40

Myslim, ze jsi sla zbytecne brzy. Driv jak po 8.tt nema smysl tam chodit, zbytecne se nervujes. V 5+neco tam skutecne dr. videt nic nemusi. Priznaky mit muzes i nemusis, a stejne tak mohou kdykoliv odeznit a o prosperite tehotenstvi to nic nevypovida. Pises anonymne a na fotce z UTZ mas jmeno a rodne cislo, smazni to, stejne nam je ten tvuj puntik v brise k nicemu :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 09:40

@P4ja no… Asi jo. Asi jsem šla moc brzo. Každopádně to plodové vejce, když se dívám na ten ultrazvuk mi prostě prázdné nepřijde 8o

Mysis
Ukecaná baba ;) 2038 příspěvků 06.02.19 09:42

@ElucaK ty veeee no jo
:mrgreen: tak už je to stejne venku, no nevadí. Já tam šla hlavně dřív kvůli práci. Dělám pečovatelku a taháme lidi, protoze na celý barák máme jeden zvedák a to se prostě nedá. Potřebovala jsem i papír pro zaměstnavatele, aby mě preradil na jiné pracovní místo :roll:

Diana69
Kecalka 334 příspěvků 06.02.19 09:52

Bud v klidu…já mám to samé..jsem teď skoro 19tt ale podle MS bych měla bych o 3 týdny dál…hold někdy se podle menstruace nejde řídit. :D

Mysis
Ukecaná baba ;) 2038 příspěvků 06.02.19 09:56

@Diana69 no hlavne Teda já s prvním těhotenstvím byla docela napřed. Už 4 dny po vynechání MS jsem zvracela jako Alík :mrgreen: a na ultrazvuk jsem šla v 6 tt a měla jsem tam dokonce už i srdíčko. Ale je fakt, že tenkrát mi MUDr říkal, že se to stává výjimečně, aby bylo něco vidět. Ale on docela dost často mění názory. Jinak mi napsal teda Utrogestan na zavádění na noc…

petula.bir
Ukecaná baba ;) 2313 příspěvků 06.02.19 10:35

Ahoj, mám stejný problém :,( akorát moje poslední ms byla 18.12. a teď o víkendu jsem byla na pohotovosti(ke svému jsem objednaná 14.2.) protože jsem začala špinit a vypadla ze mě hrudka krve (měla jsem byt 6tt+4) ale gynekolog viděl jen gestační váček a nic dalšího :,(
Jee mi špatně, prsa bolí a všechny těhotenské příznaky mám - test si dělala cca týden po vynechání - měla jsem chřipku tak jsem myslela, ze je to opožděné z toho. Brala jsem Acylpyrin protože na Paralen jsem alergická.

Mysis
Ukecaná baba ;) 2038 příspěvků 06.02.19 10:43

@petula.bir ty jo aha :,( tak budu držet palce… Já jen spinim, žádná hrudka ze mě nevypadla ale těžko říct jestli to něco znamená. Jak jsem psala měla jsem to i u male.

petula.bir
Ukecaná baba ;) 2313 příspěvků 06.02.19 10:46

@Mysis
Já u staršího syna taky - teď je mu 10.let chtela jsem jít dneska na krev ale je mi špatném :oops: jsem rada, ze jsou prázdniny a já můžu ležet

Mysis
Ukecaná baba ;) 2038 příspěvků 06.02.19 10:58

@petula.bir tak dej vědět, až budeš vědět víc :srdce:

petula.bir
Ukecaná baba ;) 2313 příspěvků 06.02.19 12:14

@Mysis
Ty taky dej vědět jak jsi dopadla a kdy jdeš vlastně na nějakou kontrolu?
Přeji nám ať to dopadne dobře :srdce:

Mysis
Ukecaná baba ;) 2038 příspěvků 06.02.19 17:00

@petula.bir no mě řekl., že když nebudu spinit tak 28… Přijde mi to strašně dlouho :nevim:

petula.bir
Ukecaná baba ;) 2313 příspěvků 06.02.19 19:27

@Mysis
To je dost dlouho :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >