6. týden těhotenství a zjištění alergie na sperma

Anonymní
27.5.15 22:45

6. týden těhotenství a zjištění alergie na sperma

Ahojky :mavam:
omlouvam se ze anonymne. Chtela bych se zeptat jestli tu je nektera co otehotnela a na zacatku tehotenstvi ( zacinam 6. tyden) zjistila, ze ma mirne zvysenou alergii na sperma? Predepsali mi Prednison 5mg denne. Takze jsem ho zacala okamzite brat. Je sance miminko donosit? Predem diky za odpovedi a zkusenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3761
27.5.15 22:49

Zkušenost osobní nemám, ale kamarádka to tak měla a s prednisonem v pohodě donosila

držím pěsti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
27.5.15 22:49

Omlouvám se, že neporadím, spíš se zeptám možná blbě, znamená to, že tvoje tělo reaguje na manželovo sperma? Nevyřešilo by to používání kondomu popř. přerušovaná soulož?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
27.5.15 22:54

Ahoj! Já jsem ten případ. Kromě prednisonu jsme celé těhotenství používali ještě kondom. Dítě je zdravé, donošené :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.15 22:56

@Conulka Diky moc :D hodnoty jsou jen mirne zvysene, ale strach je.

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
27.5.15 22:57
@Anonymní píše:
Ahojky :mavam:
omlouvam se ze anonymne. Chtela bych se zeptat jestli tu je nektera co otehotnela a na zacatku tehotenstvi ( zacinam 6. tyden) zjistila, ze ma mirne zvysenou alergii na sperma? Predepsali mi Prednison 5mg denne. Takze jsem ho zacala okamzite brat. Je sance miminko donosit? Predem diky za odpovedi a zkusenosti.

používejte kondom při sexu a bude to ok - prednsion ti kolem 15tt vysadi postupne :kytka:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
27.5.15 23:00

@zuzkasim Jj telo ma slabou alergii na sperma. Styk s kondomem je samozrejmy az do vyleceni… Ted jde ale hlavne o miminko, aby ho telo nevypudilo.

• Nahlásit
  • Citovat
14397
27.5.15 23:01

Vůbec se toho neboj. Pokud je jen „alergie na sperma“ už to miminku neublíží. Použití kondomu bych ani nezvažovala. Prednison je klasická léčba. U mě bylo problémů s buněčnou imunitou více, ale doktoři si to už umí ohlídat. Mám dvouletou holčičku. Kde ti to zjistili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
27.5.15 23:03

@JayLee já prednison brala do konce šestinedělí. Na začátku těhu k vůli alergii na sperma a trofoblast, pak k vůli alergii na minihepariny, které byly pro moji holčičku životně důležité. Ne, že bych z toho byla nadšená, ale jinak to nešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.15 23:05

@Amys Ahoj, diky moc me to uklidnilo :D Ja si obcas uz pripadam jak fetak, krome toho beru jeste Duphaston a Letrox, ale dikybohu za leky, hlavni je ze pomuzou :D

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
27.5.15 23:05
@Capelucita píše:
@JayLee já prednison brala do konce šestinedělí. Na začátku těhu k vůli alergii na sperma a trofoblast, pak k vůli alergii na minihepariny, které byly pro moji holčičku životně důležité. Ne, že bych z toho byla nadšená, ale jinak to nešlo.

jj taky jsem mela alergii na trofoblast takze biochemicky tehu několikrát bylo a na spermie jsem mela mirne takze jsme museli s kondomem do 15 tt a prednison dokud se to nesrovnalo jako bylo mi to doporucene tak jsem to vic neresila :nevim: a fraxiparin jsem taky pichala cely tehu a i setinedeli kvůli Leydenovi kterého mi nasli na genetice :roll:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
27.5.15 23:08

@JayLee Jj kondom radsi asi jo, napsali mi to do zpravy. Za normalnich okolnosti bych se az tak nestresovala, ale bojim se kvuli miminku. Jinak diky, snad to bude v poradku :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.5.15 23:17

@Capelucita Ahojky, zjistili to na imunologii v Podoli. My uz vlastne mame dcerku, ale ted byly dva potraty tak jsem pozadala o ruzny vysetreni. V zaveru zpravy je, ze nektery markery imunity jsou mimo normu, ale jak jsem se divala tak opravdu jen mirne a bunecna imunita mirne pozitivni. Krom toho autoimunitni onem. stitne zlazy, taky nejsem z tech leku nadsena, prvni tehotenstvi uplne v pohode, ale jak rikam dikybohu za leky a ze se to da lecit…

• Nahlásit
  • Citovat
14397
27.5.15 23:19

@JayLee My měli doporučený kondom od Madara, Malíčková má na to jiný názor. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
27.5.15 23:21

Zakladatelko, je vlastně bezva, že jsi otěhotněla i přes tu alergii. Gratuluju. O miminko se neboj. Pan primář Madar má velké zkušenosti a ohlídá si tě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama