6 týdenní miminko na UM nekaká

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Týna199
Povídálka 11 příspěvků 09.09.19 00:09
6 týdenní miminko na UM nekaká :(

Ahoj, potřebovala bych poradit. Mám první miminko, holčičku. Bohužel je od 14ti dnů na umělé výživě Hipp 1. Teď je jí 6 týdnů a má problém s bříškem. Trápí jí prdíky, bolest bříška, ale hlavně se nedokáže vykakat. Tlačí, pláče, ale nic ze sebe nedostane a tak ji musím pomoct já. Nemáte prosím typy pro lepší kakání? Něco spíš přírodního než chemii? :think:
Vím, že už je tu na tohle téma spoustu příspěvků, ale všechny rady z nich jako například masáž bříška, cvičení s nožičkama, teplý polštářek na bříško a tak dále, to vše jsme zkoušeli, ale bez úspěchu.
Už jsem z toho zoufalá, když chudinka po každém jídle pláče a kroutí se bolestí. :,(
Budu všem moc vděčná za rady.
Týna

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 05:54

Zkuste jí dát po lžičkách heřmánkový čaj s nebo převařenou vodu :)

Týna199
Povídálka 11 příspěvků 09.09.19 05:57
@Anonymní píše:
Zkuste jí dát po lžičkách heřmánkový čaj s nebo převařenou vodu :)

A kolik lžiček? :think:

Térouš
Echt Kelišová 8707 příspěvků 09.09.19 05:59

@Týna199 zkusit změnit mléko

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 06:04

Moc né, třeba 5. U nás to pomohlo :)

Hazentla
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 09.09.19 06:05

Jestli krmíš normální Hipp, Combiotik, tak bych to změnila na Hipp Comfort, je proti prdikum a zácpě. Jinak preverena voda nebo ten hermanek :palec:

Týna199
Povídálka 11 příspěvků 09.09.19 06:08
@Anonymní píše:
Moc né, třeba 5. U nás to pomohlo :)

5 lžiček za celý den? Děkuju, vyzkouším ;)

Týna199
Povídálka 11 příspěvků 09.09.19 06:12
@Hazentla píše:
Jestli krmíš normální Hipp, Combiotik, tak bych to změnila na Hipp Comfort, je proti prdikum a zácpě. Jinak preverena voda nebo ten hermanek :palec:

Krmím normálním nu. A musím se o změně mléka radit s doktorkou nebo ho proste můžu změnit? A najednou nebo nějak postupně změnit?
Mám asi hloupé otázky, ale nic o tom nevím, tak se omlouvám jestli se moc a hloupě ptám :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 06:16

@Týna199
Musíš zkoušet, nám třeba stačilo dát těch cca 5 lžiček a za chvíli se nám malá pokadila.
Tak dej třeba 5, počkej do dalšího krmení a když nic, tak zase 5 :)
Ale určitě bych taky zkusila změnit mléko a radit s doktorkou se nejspíš nemusíš, když to malé nevyhovuje.

Týna199
Povídálka 11 příspěvků 09.09.19 06:22
@Anonymní píše:
@Týna199
Musíš zkoušet, nám třeba stačilo dát těch cca 5 lžiček a za chvíli se nám malá pokadila.
Tak dej třeba 5, počkej do dalšího krmení a když nic, tak zase 5 :)
Ale určitě bych taky zkusila změnit mléko a radit s doktorkou se nejspíš nemusíš, když to malé nevyhovuje.

Dobrá, moc děkuji, snad to pomůže a nebo něco jiného z rad co tu snad ještě přibudou. :kytka:

Džejn295
Povídálka 17 příspěvků 09.09.19 06:55

Radit se s ni nemusis, ale musis ji to nahlasit :) a davas male probiotika nebo kapky na boleni briska?

Džejn295
Povídálka 17 příspěvků 09.09.19 06:57

Jeste kminovy odvar je dobry na prdiky :)

vcelka98
Povídálka 38 příspěvků 09.09.19 07:27

Já dávám cca hodinu po každém krmení vodu a malá 3 měs. vždy vypije někdy pár loků někdy i 50 ml. A s bříškem vůbec nemá problém :kytka:

Hazentla
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 09.09.19 10:57

@Týna199 Pokud máš zdravé miminko, tak nemusíš konzultovat, jen oznámit. Nam ten Comfort pomohl, ale kupuje se spíš online, v kamenných obchodech moc není. A za dobré peníze ho prodává vitalmix.cz, objednavala jsem ho odtamtud. Jinak Hippu bych se držela, má probiotika i prebiotika, což je super.
Dobrou zkušenost mám pak ještě s Bebou, ta je ma taky.
Plus můžeš zkusit vaničkování, rozhýbe to bříško :mrgreen:

Týna199
Povídálka 11 příspěvků 09.09.19 11:06
@Džejn295 píše:
Radit se s ni nemusis, ale musis ji to nahlasit :) a davas male probiotika nebo kapky na boleni briska?

Teď dáváme Enticon, ten ma i probiotka, ze začátku prvních pár dní pomohl, ale teď už je bez výsledku. :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama