6 tydenni miminko-potrebuji se vypsat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bflmpsvz69
Nováček 8 příspěvků 13.01.19 20:31
6 tydenni miminko-potrebuji se vypsat

Ahoj holky. Spis se potrebuji vypsat, neb rada asi neexistuje. Mam 6 tydenni holcicku a uz si nevim rady. Prvni 4 tydny jsem o ni ani nevedela-spinkala, nakojila jsem ji a zase hajala. Jen vecer mela hystericky plac, ktery trval asi 20 minut. V noci spi dle me dobre, budi se jen na kojeni, nekdy 5×, nekdy 3×. Spime spolu v obyvaku v posteli, manzel se starsi 22 mesicni dcerou v loznici, abychom je nerusili. Ale problem mame pres den. Spi max 3×denne po 20-30 minutach. At delame, co delame. Dve hodiny ji uhoupavam na mici a pak da jen tech dvacet minut. V kolibce byt nechce vubec. Houpaci lehatko tez bez uspechu. V satku se ji nelibi, po pulhodine revu a vzdoru usne na pulhodinku. Hraci deka a kolotoc ji zabavi tak na pet minut, jinak rve. Uz se ji nelibi byt ani u me. Na prdiky davam probiotika a espumisan, ale prdi dobre, takze v tom asi problem nebude. Dudlikem se davi, zkousela jsem jich asi osm. A ani v kocarku neni moc spokojena. Rve do te doby, nez ji udrncam, pak vydrzi hodku az dve. Jenze v tomhle pocasi vic nez dvakrat denne chodit nemuzu kvuli starsi dceri. Jinak hlidani nemam, rodina je daleko. Manzel pomaha, co to jde. Ale nejsem schopna se poradne venovat starsi dceri. Sehnala jsem pani na vozeni kocarku dvakrat tydne po dvou hodkach, at jsem aspon trochu se starsi. Jedine, co jsem nezkousela, je hacka, ale nemam ji kam dat. Hlady nebreci, za necely mesic pribrala vic jak kilo. U prvni dcery to neznam, ta spala v kocarku i doma treba 3-4 hodinky. Mela zase ale horsi noci. Jo a jeste ta malinka musi mit na spani naprosty klid. Je protivna, pretazena a ziva, ale nezabira nic. Omlouvam se za roman, ale muselo to jit ven. :pocitac:

Přečtěte si článek: Návod a tipy, jak uspat miminko

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13758 příspěvků 13.01.19 20:34

asi nepotřebuje tolik spát mladší dělal to samý naprostý nespavec

bflmpsvz69
Nováček 8 příspěvků 13.01.19 20:35

Jo a co asi na dva dny zabralo bylo zavinuti a bily sum…

bflmpsvz69
Nováček 8 příspěvků 13.01.19 20:36

@ka2ka no jo,ale to by pak nebyla protivna jak cyp,kdyby nepotrebovala spat,ne?

Annnit
Kecalka 206 příspěvků 13.01.19 20:36

Mam doma to same. Mladsi syn od 2 mesicu spal 3× denne 20min a jen v satku. Chapu te, je to narocne kor kdyz k tomu ma clovek jeste batole. Znam to. Drz se, nejsi v tom sama.

Xmichaelah
Kecalka 104 příspěvků 13.01.19 20:37

@bflmpsvz69 ja se omlouvam za OT, ja cetla bily rum :lol: :lol: tak valim oci 8o :mrgreen:

bflmpsvz69
Nováček 8 příspěvků 13.01.19 20:39

@Annnit diky. Nastesti starsi dcera je velka pohodarka,ale najist ji dat musim,hrat s ni malinko taky.. nastesti tatka vzdy prijde odpo z prace,dostane mimino a ja jsem se starsi…

Xmichaelah
Kecalka 104 příspěvků 13.01.19 20:40

@bflmpsvz69 jinak mame doma take takoveho nespavce… ale vekem se to minimalne lepsi… take jsem na ni byla “sama”, a byla jsem vyrizena… ted uz jde aspon zabavit, ale spat to ne, vzdyt na svete plno lepsich veci… zase jsem nekde cetla, ze nespavci byvaji “bystrejsi” ;)

ka2ka
Extra třída :D 13758 příspěvků 13.01.19 20:40
@bflmpsvz69 píše:
@ka2ka no jo,ale to by pak nebyla protivna jak cyp,kdyby nepotrebovala spat,ne?

ale jo jsou protivný protože neví že mají chrápat a místo toho koukají aby jim nic neuteklo, vydrž

bflmpsvz69
Nováček 8 příspěvků 13.01.19 20:40

@Xmichaelah rum by mozna pomohl vic nez ten sum :)

Uživatel je onlineMaminanamatersky
Kecalka 305 příspěvků 13.01.19 20:41

Sorry, ale tady je presne videt to, jak je,, super" mit dve deti hned za sebou. Kazdej den diskuze jak pres kopirak na stejne tema… Mimino rve, starsi me jeste porad potrebuje a nemam cas se ji venovat :zed:

Xmichaelah
Kecalka 104 příspěvků 13.01.19 20:42

@bflmpsvz69 casto si rikam, ze ten odvar z makovic, zkusim :P :P :mrgreen: A ten rum si snad uz dam brzo aspon ja :potlesk:

Xmichaelah
Kecalka 104 příspěvků 13.01.19 20:43

@Maminanamatersky no jo, kdyz ono treba i tim jak se posouva vek prvorodicky, pak moc prostoru uz neni… ( mne se to netyka, ja mam jedno a to mi staci :palec: )

ka2ka
Extra třída :D 13758 příspěvků 13.01.19 20:44
@Maminanamatersky píše:
Sorry, ale tady je presne videt to, jak je,, super" mit dve deti hned za sebou. Kazdej den diskuze jak pres kopirak na stejne tema… Mimino rve, starsi me jeste porad potrebuje a nemam cas se ji venovat :zed:

a jaký je ideální rozdíl? máme čtyři roky a hádej mimino řve a starší mě taky občas potřebuje to je překvapení vid

Jannys
Kelišová 6651 příspěvků 13.01.19 20:45

@Maminanamatersky :roll: Ježíš to je zase jednou plnohodnotný komentář. :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >