6+3tt na utz jen černá fazolka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Damianek bella
Nováček 5 příspěvků 14.04.19 12:56
6+3tt na utz jen černá fazolka

Čauky holky mám dotaz :oops:
Vím že jsou podobné témata ale přece jen jsou všechny něčím odlišné tak se chci zeptat a budu ráda za každý názor.
Před dvouma dny jsem byla u doktora, který mi udělal vnitřní ultrazvuk na kterém mi potvrdil těhotenství podle černé fazolky, v které ale ještě nic není vidět. Podle ms jsem v ten den byla 6+3tt :) doktor mi víc neřekl jen ať přijdu za 3 týdny a asi samy některé víte jaké je to nevědět vpodstatě nic a jen čekat.
Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti :think: bojim se jestli už by nemělo jít vidět mimi i srdíčko :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
vannilka
Stálice 94 příspěvků 14.04.19 13:02

Já tomu nerozumím. Proč stale dokola, vždyť nikdo z nás to nemůže vědět. Prostě čekat, až bude víc vidět. To stáří plodu může být +- jiny tt. Těhotenství je na 40 tt, tak trpělivost bude nutná :srdce:

Damianek bella
Nováček 5 příspěvků 14.04.19 13:04
@vannilka píše:
Já tomu nerozumím. Proč stale dokola, vždyť nikdo z nás to nemůže vědět. Prostě čekat, až bude víc vidět. To stáří plodu může být +- jiny tt. Těhotenství je na 40 tt, tak trpělivost bude nutná :srdce:

Já se neptala na nějakou věštbu jen na zkušenosti popřípadě názor :lol:

_0812_
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 14.04.19 13:04

@Damianek bella ahoj, u prvního jsem byla na prvním ultrazvuku 5+3 a už byl gestační váček a dva týdny na to už bylo srdíčko. Teď jsem šla hned po pozitivním testu a kromě vysoké sliznice neviděl nic, takže mi těhotenství potvrdila až krev. Znovu jdu za dva týdny. Pokud viděl váček, tak bych byla v klidu. Srdíčko jde prý vidět až kolem 7-8 tt, tak příště už určitě bude :) taky záleží kdy jsi měla ovulaci. Já jí třeba měla 13 dc, ale není výjimka, že někdo jí má až třeba 20 dc.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9490 příspěvků 14.04.19 13:07

No podle ms můžeš být 7tt, podle skutečnosti ne, záleží kdy proběhla ovulace. Dr ti ani nic říct nemůže, prostě musíš počkat ty 3 týdny co z toho bude…

Damianek bella
Nováček 5 příspěvků 14.04.19 13:09
@_0812_ píše:
@Damianek bella ahoj, u prvního jsem byla na prvním ultrazvuku 5+3 a už byl gestační váček a dva týdny na to už bylo srdíčko. Teď jsem šla hned po pozitivním testu a kromě vysoké sliznice neviděl nic, takže mi těhotenství potvrdila až krev. Znovu jdu za dva týdny. Pokud viděl váček, tak bych byla v klidu. Srdíčko jde prý vidět až kolem 7-8 tt, tak příště už určitě bude :) taky záleží kdy jsi měla ovulaci. Já jí třeba měla 13 dc, ale není výjimka, že někdo jí má až třeba 20 dc.

Děkuju moc za názorek i tohle dost uklidní :srdce: kdy proběhla ovulace opravdu nevím :?

pujda
Stálice 88 příspěvků 14.04.19 13:12

A doktor ti nic neřekl? Proč ses ho nezeptala? Kdyby ses rovnou zeptala dr. místo dotazů tady na emiminu, určitě by ses dozvěděla více. Ovulace mohla být posunutá a plod by tak byl mladší. Takže nebývá než čekat.

ugluk
Hvězda diskuse 45770 příspěvků 14.04.19 13:18

Zkušenosti? Já teď měla srdíčko v 6+0, ale ty áš jinýho doktora s jiným ultrazvukem a pravděpodobně jink ovulaci, tudíž to u tebe může být naprosto jinak a opravdu nezbývá než čekat.

Janita3
Ukecaná baba ;) 2203 příspěvků 14.04.19 13:27

@Damianek bella Za mě je to ještě na prohlídku brzo a proto by doktoři měli objednávat až kolem 7-8tt. Jen se pak zbytečně stresujeme, jestli je vše v pořádku. U mě bylo srdíčko vidět soootva na konci 7tt, takže neboj se nic, dej miminku čas, na další kontrole už určitě srdíčko uvidíš :kytka:

lachtanice86
Echt Kelišová 7624 příspěvků 14.04.19 13:33

Musíš počkat. Co my ti tady asi řeknem? Ale jestli chceš zkušenost tak teď naposledy jsem byla na první kontrole v 6+3 podle ms a byla srdeční akce. Jen nevím k čemu ti ta informace bude, když každá máme jinak dlouhý cyklus, jindy ovulaci a doktor má nejspíš jiný utz.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18471 příspěvků 14.04.19 13:46
@Damianek bella píše:
Já se neptala na nějakou věštbu jen na zkušenosti popřípadě názor :lol:

zkušenost je ta, že :srdce: se může objevit až v osmém tt, záleží, kdy jsi otěhotněla :think: Pokud tě nic nebolí a nekrvácíš, dej fazolce klid a čas :think:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18471 příspěvků 14.04.19 13:50
@_0812_ píše:

taky se mi to stalo, u jedné z dcer jsm otěhotněla 22DC :think: Chodím k dr až později, takže v cce 9tt už :srdce: akce byla :think: Termín porodu se o týden posouval :think:

Damianek bella
Nováček 5 příspěvků 14.04.19 13:52

Děkuju holky :* naco mi jsou zkušenosti :lol: to je mi otázka tak asi na uklidnění že nejsem sama co to takhle má a na to že jsou tady maminky které to měly stejně a dopadlo jim to dobře :potlesk: takový ten vnitřní klid no ;)

Damianek bella
Nováček 5 příspěvků 14.04.19 13:55
@pe-terka píše:
taky se mi to stalo, u jedné z dcer jsm otěhotněla 22DC :think: Chodím k dr až později, takže v cce 9tt už :srdce: akce byla :think: Termín porodu se o týden posouval :think:

Je tak to mě alespoň trošičku uklidnilo :srdce:
Dávám tomu čas jen je to moje první těhotenství tak se radši ptám a jsem ráda za takové komentáře než za nějaké rýpalky :roll:
Já si právě myslela že by měl jít vidět už plod ale zatím nic no tak jsem z toho tak trochu nervózní ale to je asi všude stejne :D :D

Kriss Tina
Echt Kelišová 9490 příspěvků 14.04.19 13:59

@Damianek bella plod je vidět až po 9tt, do té doby je to embryo, tzn ze vidis váček a maximálně to srdíčko ;) pokud si měla ten váček, je to fajn, aspoň máš vyloučené mimodelozni a ten první trimestr je stejně buď a nebo. I kdybys měla teď ukázkové srdíčko tak ti nikdo nezaručí že ti to dobře dopadne. Prostě se hod do klidu a řekni si že to dopadne jak to dopadnout má,(vím snáz se to řekne než udělá).

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama