6+4 a ztráta těhu příznaků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je online123Soňa
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 22.12.16 12:42
6+4 a ztráta těhu příznaků

Ahoj holky. Jsem 6+4 tt. Asi 4 dny mi bylo děsně- hlavně unava a divně od žaludku. A dnes nic. A tak mám zas strach, jestli se to nějak nepos… Na kontrole jsem byla v po a OK, i srdíčko bilo, ale na další jdu až koncem ledna. Měla jste to některá, že vám bylo zle a pak třeba zas dobře? Můžu si ověřit třeba tím digitálním těhu testem, jestli to dle hcg prosperuje? Vím, že bych mohla k doktorovi, ale stejně v tom začátku s tím nic nenadělá a nechci být za hysterku. Nedávno jsem právě měla neprosperující těhotenství, tak se mi to honí hlavou…

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10350 příspěvků 22.12.16 12:48

Buď ráda a nepřemýšlej nad tím

Icestar
Závislačka 4217 příspěvků 1 inzerát 22.12.16 12:54

@123Soňa Podle příznaků nepoznáš nic. Je normální problít devět měsíců stejně jako problít čtyři dny a pak nic. Digitální test nepozná absolutně nic, o trochu lepší objektivitě se dá mluvit u klasických testů, pokud použiješ jen jednu značku a testuješ obden ve stejný čas (ráno), nicméně po dosažení plných dvou čárek postrádá testování význam.
Dokud nešpiníš, nekrvácíš, nemůžeš dělat ani ovlivnit ani vědět nic. Chovej se nadále těhotně a zkus si užívat Vánoce :kytka:

Uživatel je onlineSvistice
Neúnavná pisatelka 17353 příspěvků 20 inzerátů 22.12.16 13:00

@123Soňa A ty by jsi chtěla, aby Ti bylo zle až do porodu?

Btw, těhotná jsme byla 2×. U prvního dítěte jsem měla první týdny tak možná akorát citlivější prsa, žaludek lehce na vodě a byla jsem vnímavější k pachům, druhé těhotenství de facto bezpříznakové.
Obě těhotenství byla naprosto v pořádku a mám doma dve zdravé děti.

Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 22.12.16 13:09

@Svistice Já vím, že to asi vyznělo, jako bych byla nějaký tele… Mám doma skoro tříletou holčičku- a to mi bylo zle od 6- do 13tt docela dost. A pak nevydařené těhu, kdy se dva dny před potratem těhu příznaky ztratily. No a teď jsem byla 4 dny moc unavená a dnes nic. Samozřejmě budu ráda, když mi bude dobře, spíš jsem chtěla uklidnit… Nojo, uvidíme za měsíc na kontrole…

Uživatel je onlineSvistice
Neúnavná pisatelka 17353 příspěvků 20 inzerátů 22.12.16 13:17

@123Soňa Stejně to neovlivníš. Většina těcht echt příznaků typu blití bějem prvního trimestru vymizí, stejně tak jako většina potratů je během prvníh trimestru. takže bych to vůbec nedávala do souvislosti.
Věř miminku a těš se na Vánoce!

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 13:23
@123Soňa píše:
Ahoj holky. Jsem 6+4 tt. Asi 4 dny mi bylo děsně- hlavně unava a divně od žaludku. A dnes nic. A tak mám zas strach, jestli se to nějak nepos… Na kontrole jsem byla v po a OK, i srdíčko bilo, ale na další jdu až koncem ledna. Měla jste to některá, že vám bylo zle a pak třeba zas dobře? Můžu si ověřit třeba tím digitálním těhu testem, jestli to dle hcg prosperuje? Vím, že bych mohla k doktorovi, ale stejně v tom začátku s tím nic nenadělá a nechci být za hysterku. Nedávno jsem právě měla neprosperující těhotenství, tak se mi to honí hlavou…

ted s tim nic neudelas musíš cekat nelze spoléhat na příznaky u me se to menilo co den to jinak ale vse bylo ok tak drzim palce aby i u tebe ale neplas nicemu tim nepomuzes a jen s ebudes zbytecne stresovat ;)

Kattynka000
Závislačka 3019 příspěvků 22.12.16 13:44

Každé těhotenství je jiné, buď v klidu hlavně, stres škodí nejvic. Mimochodem, já u prvního problila prvních 26týdnů, byla jsem kvůli tomu i ma rizikaci. U Klarky jsem zvracela za celé tehu 2× až ve 3trimestru ;) nekopat mě ta mrška do žeber a mocaku a nevypadat jak velryba, tak ani nevím, že jsem těhotná :-)

Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 22.12.16 14:01

Díky, holky

xCharlie
Závislačka 3756 příspěvků 22.12.16 14:04

@123Soňa Ahojky, pokud chceš zkontrolovat prosperující těhotenství, tak si můžeš do kterékoliv laboratoře zajít na odběry krve na HCG, udělej si je v pátek a v pondělí, pokud bude hodnota růst, tak je všechno v pořádku. Test stojí asi 200 až 300 Kč. Ale být tebou, tak bych se nebála, každé těhotenství je jiné, občas je ti lépe a občas hůř, tak tomu malému trochu věř.

Karleon
Kelišová 5345 příspěvků 22.12.16 14:48

Neradovala bych se předčasně, mně v tohle období teprve začínalo být špatně..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >