6,5 měsíční dítě nechce jíst ani pít

1102
16.4.20 10:43

6,5 měsíční dítě nechce jíst ani pít

Ahojte. Jdu si pro radu, začínám být zoufalá. Je tu někdo, kdo to měl podobně a zlepšilo se to? Kojila jsem 6 týdnů a musela jsem přejít na um, protože malý moje mléko odmítal, nepil ani z lahvičky ani z prsa. Pak chvilku hezky pil Nutrilon, to vydrželo asi dva měsíce a znovu začal odmítat, přešla jsem na Kendamil a dva měsíce zase v pohodě. Ve 4 mesících jsem začala se zeleninou na příkrm. Ze začátku jedl ukázkově, nestíhala jsem nabírat na lžičku, jak mu chutnalo. Po pár týdnech příkrmu, ale začal odmítat mléko. Viděl flašku a začal ječet, pil jen ve spánku. Teď poslední měsíc nechce už ani příkrmy. I to co měl rád odmítá. Nechce mléko (zkusila jsem i jiné mléka hipp a sunar, ale bylo to stejné a navíc mi pak zvracel a po sunaru měl i průjem), nechce jídlo. A pak brečí hlady. Doktorka mi nijak neporadila. Už vážně nevím. Nemáte někdo stejnou zkušenost? Co Vám pomohlo? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4279
16.4.20 10:50

Nerostou mi zuby? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
16.4.20 10:59

Radu nemám, akorát kdyby přestal čůrat (necural treba 12 hodin), tak na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
16.4.20 11:31

@lampicka11
Jde vidět, že se mu zuby asi tlačí, ale vypadá to stejně už měsíc a půl a nijak se to neklube ven, má jen bělejší dásně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
16.4.20 11:32
@Platanka píše:
Radu nemám, akorát kdyby přestal čůrat (necural treba 12 hodin), tak na pohotovost.

Jo děkuju. Já do něj ve spánku 400 ml za den natlačím ve spánku + 100ml čaje a pár lžiček příkrmu. Takže čůrá i kaká. Jen pořádně nepřibírá :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
16.4.20 12:40

Nechtela bys ještě zkusit prso? Jen na to prisati, jestli by se tvářil jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
24.5.20 16:39

Dobrý den, my něco podobného zažili s dcerou. Mléko a jídlo bylo boj. Nakonec jsem donutila doktora k testům a u dcery byla zjištěny alergie na kravskou bílkovinu. Jakmile jsme upravili stravu dcera začala přibírat a jedla bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat