6 dní zpoždění, test negativní

94
1.1.20 10:28

6dní zpoždění MS, test negativni

Zdravím všechny a prosím o zkušenosti nebo radu.
25.11. Jsem vybrala poslední HA z plastička, MS přišla kalsicky 29.11., -1.12 - skončila a už jsem si nevzala další platicko HA - vysadila jsem.
Další MS se tedy měla dostavit 27.12.dle mých výpočtu. Ale nedostavila se doteď, dva dny před jsem byla unavená dost a spala, pak mě jen bolelo břicho - spis tlacilo, bolelo jinak než predtim když jsem měla mít MS. Těhotenský test jsem delala včera a vyšel negativní.
Ještě od 9.12 do 20.12 jsem byla nemocná a měla antibiotika.. tak je možné ze jsem těhotná nebo mi ty antibiotika to rozdhodili? Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9455
1.1.20 10:30

Po vysazení antikoncepce se cyklus může rovnat třeba rok. Takže vůbec nevíš, jestli máš zpoždění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9544
1.1.20 10:40

Je možné, že ti to antibiotika rozhodili.
V konečném důsledku teba proběhla jinak i ovulace a ty můžeš být těhotná, ale na testu to ještě není poznat.
Spíš bych řekla, že se ti jen rozhodilo tělu kvůli nemoci a antibiotikům, ale jistě ti teď nikdo nic neřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
1.1.20 10:43

Určitě za to může antikoncepce. Máš rozházené hormony. Spíš počítej s tím že teď nebudeš mít cykly stejné, než se to spraví. Několik měsíců to může trvat no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
1.1.20 12:18

Auoj. Mne po vysadení antikoncepcie neprisla MS 4 mesiace. Je to úplne normálne že po vynechaní antiky je cyklus úplne rozhadzany.
Už som bola objednaná na gyndu na vyvolanie a pár dní predtým som to dostala 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat