6dni zpoždění menstruace

27
1.10.20 21:19

6dni zpoždění menstruace

Ahoj před šesti dny jsem měla dostat MS, nedostala jsem ji. Dělala jsem si testy a pokaždé negativní. Ovulace byla před 19ti dny, čtvrtý a pátý den po ovulaci jsem slabé spinila. Testy jsem dělala ráno i večer a ani náznak ducha. Nechápu to. Měl to někdo podobně a byl těhotny? Zitra budu volat na gyndu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27
1.10.20 21:39

Ještě dodám, ze mám MS vždy na den přesně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12648
1.10.20 21:44

Tu ovulaci mas zjistenou jak? Ja to v zasade mela u druheho tehu, test pozitivni po tydnu (ale ja to zkousela jen v den ocekavane ms a pak po tom tydnu) a ovulaci jsem nesledovala…nejspi byla pozdeji. Ale pokud ji poznas jinak nez jen podle kalkulacky, tak 19 dni by na test melo hodne bohate stacit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
1.10.20 21:46

@beruska9 podle aplikace :lol: blbost, ale v příchodu MS mi nikdy nelhala. Jinak podle hlenu, v den ovulace mám vždy výtok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12648
1.10.20 21:51

@Mamatata19 : tak podle aplikace bych tomu neverila, I pri dlouhodobe pravidelnem cyklu muzes mit jednou za cas vykyv. Ten hlen je ale jina :think: Mno tezko rict. Jak rikam, ja otehotnela zrovna, kdyz jsem mela divny cyklus a ovulaci cca o tyden pozdeji jak normalne…nejspis. I utz ukazoval tehotenstvi o tyden mladsi nez podle ms. Muzes si nechat vzit krev :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
1.10.20 21:53

@beruska9 zítra budu volat na gyndu. Tak jsem zvědavá. 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
2.10.20 12:48

@Mamatata19 Ahoj, já to mám tento měsíc úplně stejně. Normálně mám cyklus 27 dní, MS mi chodí přesně na den (taky si to zapisuji do aplikace), teď už mám 6 den zpoždění, předevčírem jsem si dělala testy a negativní. Do toho mám hodně bolestivá prsa, několikátý den mám bolest v podbřišku, ale není to bolest jako před MS.. No volala jsem si včera k doktorce pro jistotu a rovnou mi řekla, ať přijdu. Vyšetřila mě, řekla, že jsem pravděpodobně měla cystu, která už se rozpustila a asi kvůli tomu se mi opozdila MS. No a pokud bych byla těhotná, tak že by to stejně ještě nepoznala. Píchla mi injekci na vyvolání MS a řekla, že pokud do 14 dnů nepřijde, tak si mám udělat test a přijít..

Tak pak dej vědět, co ti řekla tvoje doktorka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
2.10.20 20:00

@LarisaH jsem objednána na zítra tak uvidim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
2.10.20 22:11

@LarisaH edit: na pondělí. 🤷🏽‍♀️ 🤦‍♀️ 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu