6měsíční mimčo a teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
diiss
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 24.03.19 16:37
6mesicni mimčo a teplota

Dobrý den. Jdu si pro radu. Protože docela panikarim. Malému jsem ráno namerila 38,2 tak jsem mu dala panadol sirup po tom v klidu pojedl a usnul na dvě hodky.. Po probuzení měl 37,5 a teď jsem ho opět měřila. A má zase 38,8 teploty po odečtu ;) má strašně ledové ručičky, papa normálně, není ani nijak protivný, ani průjem nema.,nekasle. Nevíte co by to mohlo být? Zuby? Vůbec nevím co mám dělat. Nemám zajet k dr.? Děkuji

Reakce:
lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 24.03.19 16:49

Asi zoubky. Nebo přijde šestá nemoc. Pokud ji a pije, ne jezdila bych nikam

Kukacka123
Závislačka 3345 příspěvků 24.03.19 16:50

@diiss klidne ty zuby, taky ted mame teploty (pravdepodobne k tem zubum). Nasi male se takhle projevila i 6. nemoc. Teploty i vyssi, nesly srazit a trvaly 3 a pul dne. A dalsi den se osypala. A ja teda radsi davam cipek jak sirup ;) kdyby se ti neco nezdalo, tak zitra klidne k dr ;)

diiss
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 24.03.19 16:55

Teď usnul.. Nám to srazit jde… Ale jak přestane cca po 6ti hod fungovat ten sirup tak to leze zase nahoru… Je akorát víc unavený vždy hned usne co ho dám do postýlky.. Uvidíme co bude zítra ráno. A dle toho se rozhodnu.. Tak děkuji za informace ;)

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 24.03.19 17:38

Takhle u nás byla šestá nemoc, přes noc měl ty horečky nejhorší, skoro 40. Mel ji v 5M a dali jsme to. Taky neměl nic jiného, jenom horečky, po třech dnech, jak když mavne proutkem a bylo po horeckach a osypal se… Ať hodně pije a jestli ji a jde to srazit, tak bych nepanikarila ;)

Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 8606 příspěvků 24.03.19 18:21

Nám doktor řekl, že máme po těch šesti střídat Panadol a Nurofen. Že to prý tak jde.

Kukacka123
Závislačka 3345 příspěvků 24.03.19 19:54

@P4ja stridat se muze uz po 5 hodinach nam bylo receno treba (po 6 se muze bez stridani) ;) ale Panadol je az od 9 kg (mi bylo receno v lekarne, protoze je silnejsi) ;)

Váš příspěvek
Reklama