Reklama

6. nemoc ve 4. letech, poznáte vyrážku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 19:25
6.nemoc ve 4.letech, poznate vyrážku?

Ctyrlety měl tři dny kolem 38 teplotu. Čtvrtý plus pátý den se osypal. Od krku to jde po těle dolů…vypadá takto 6.nemoc? Nebyvaji to drobnejsi pupínky? Dekuji.

Reklama

Reakce:

tininas
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 12.09.18 19:31
@Anonymní píše:
Ctyrlety měl tři dny kolem 38 teplotu. Čtvrtý plus pátý den se osypal. Od krku to jde po těle dolů…vypadá takto 6.nemoc? Nebyvaji to drobnejsi pupínky? Dekuji.

Ahoj. Za mě ano - 5. nebo 6. nemoc. :)

Halamka
Závislačka 3456 příspěvků 12.09.18 20:15

Pátá nemoc - typický je tzv. motýl v obličeji. Zčervenání tváří a nosu.
6. nemoc se nejčastěji vyskytuje u kojenců a batolat a jsou u ní mnohem vyšší horečky až ke 40° (u nás) kolem 39° normálně.
Tipla bych na virózu. I po viroze se může vysit vyrážka.
Pokud to nesvedi (alergie), mělo by to do dvou dnů zmizet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 21:28

Motyla nemá. Příznaky by seděly na tu šestou. On ji ještě neměl a tři dny horeček neznáme..tak snad to brzy zmizí

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 21:30

Nemáte prosím foto jak u vás vypadala vyrážka? @Halamka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama